Velmi sa za to hanbím

Príspevok v téme: Velmi sa za to hanbím
mala perličk

Ahojte, asi sa vam to zda cudne ale hanbim sa za to ze uz nie som panna. Toto je prva velka noc kedy uz nie som a kedze som krestanka trápi ma to.Mám 20,ano priznám si ze som to chcela ale iba tak trochu a mrzí ma ze som to musela urobit uplne na 100percent preto lebo som sla na USG tam dolu a kedze som vedela ze mi tam strci ten usg pristroj tak som to urobila. Viete telo to chce-ale duša hovorí nie , co to robis, Priatel ma vzrusuje a obaja sme velmi vasnive typy. On uz mal viacere v posteli zatial co on je moj prvy.

Velmi si to vycitam , a je mi to hrozne trápne. Cim dalej viac som s nim v tomto vztahu uvedomujem si ze to nie je ten pravy tych muža -manzela-otca premna a pre moje deti. Mam ho uprimne rada ,avsak je tu par elementov ktore mi brania v tom aby som snivala o tom ze raz so ho zoberiem.

Je mi to tak strasne luto , nelutujem ze to bolo sn im ,,,lutujem ze to uz nemam , a mozno som nazlostena nanho že on vedel ze to nechcem a ak by som to raz urobila tak vedel ako si to predstavujem. Z coho mije najviac zle je to , že ani to nezorganizoval proste nič, Neskutocne akoa ma to bolí ze som mozno podviedla, ublizila rodicom . Neodsudzujem styk pred manzelstvom ale aj vy chlapi hovorite ze ak by ste si mali vybrat 2dievcar rovnako dobre vyzerajucich vybrali by ste si pannu. Co ak moj buduci manzel ma nebude chciet preto ze uz nie som cista.
Nie nie som cista, citim sa zle, ako handra :/ hanbim sa ukazovat rodicom pred tvar . A on ? Asi je flegmatik, stalo sa to a bodka , zivot ide dalej. To si hovorim aj ja ale som citlivé žiena.

A on mi zbural idealy mladej ženy . Ved vsetky ich tak trosku máme pokial ide o prvy styk vsak ? Inak som realistka ano ide sa dalej , ale mam stavy kedy placem , nenavidim sa ,nemozem sa pozried do zrkladla. Musim sa prijat viem ale ako ?

wreck

skoda ze napriklad aj taka zadubenost nie je hriech. to by len bolo v predpekli tesno, ako na vianocnych trhoch. :)

mala perlička, pre devy tvojho zmyslania nasa moderna spolocnost ma riesenie: diva.aktuality.sk
je to umelina prvej kategorie, az je cloveku z toho na vracanie, ale tak, kua, nekup to, za dve kila, nie?! :))

takze ak tuzis zachovat tradiciu svojich predkov vo viere, a chces sa po svadobnej noci blysnut pred rodinou krvavou plachtou, tak este stale je moznost. ;)

(fuj ale dnes som hnusny ako pouzita analna sonda)

alenka_maxova

a mimo ineho....ked niekoho lubis, nie je ti luto, ze si s nim prisla o panenstvo. Ty tvrdis, ze toho chalana lubis, ale stve ta, ze uz nie si panna...WTF??? Tak bud ho lubis a si s tym zmierena, alebo ho nelubis a je ti to luto.....

alenka_maxova

mala perlick, ja VIEM co je SONO vysetrenie, aj ako vyzera. Ak vies citat, moja otazka znela, co ma USG vysetrenie spolocne so sexom??? Len preto, ze si sla na sono si sa s niekym vyspala? Dost chaba vyhovorka....Aj keby ti tam doktor vopchal 2 sono pristroje, nestratila by si panenstvo. Pannou prestavas byt pri pohlavnom styku. Takze neviem preco si si spojila usg vysetrenie so sexom. Navyse, ja kym som bola panna, ziadne sono vnutorne mi gynda nikdy nerobila! Pokial som nemala pohlavny styk, nikdy ma nevysetrovala vo vnutri. Takze myslim, ze v tvojom pripade zlyhalo prilis vela faktorov...

J111

A nie si ty nahodou Atide? Ona stale riesi podobne chumajoviny. V Pisme sa pise, ze sa treba prekonavat. Prilis sa na sex zameriavas, nic viac.

mala perličk

ano viem ze nie su a viem ze to je bizardne a smiesne ale ide tu o to ze styk pred manzelstvom je hriesny atd.....sak viete...a mne to akosi doplo az potom