čo je to postinor?

anulka

no ako to tu citam,niektore teda radsej ani nepiste,ked nemate ponatia o co ide...postinor som brala a letak viem asi naspamet,takpravdive info:po nexranenom sexe sa uziva tabletka postinor 2...moze sa zobrat iba do 72 hod od konca sexu..najlepsie je to cim skor,postupne je sanca ze bude ucinna stale nizsia..prakticky su to 2 tabletky,prva sa berie cim skor(teda hned ako si liek zaobstaras...) a druha 12 hodin od uzitia prvej..to znam.ak prvu zjes o 15.00 druhu musis zjest o 3 rano...vsetky vedlasjie ucinky su uvedene na letaku..ja som xvalabohu ziadne nemala...dokonca sa mi na dva mesiace menstruacia upravila a prisla presne na den...s menstruaciou to nema nic spolocne..ja som to tiez brala asi tyzden pred jej prixodom..ale pozor!ako tu uz bolo spomenute,je to NUDZOVA pomoc...pametajte ze je to kruty zasah do organizmu a ten sa z toho moze spametavat aj niekolko mesiacov!taka davka hormonov mu teda vobec neprospieva,tak dbajte na to,aby ste ho uzivat vobec ani nemuseli..a ak aj,tak nie casto!nexcite si znicit telo xvilkovou nerozvaznostou...drzim palce..p.s.:moj stal nejakyx 495 sk

fazulka

Ahojte holky, citam vase prispevky, ja mam momentalne tiez strach, bola som s chalanom v nedelu rano, ochranu sme nemali, tablety beriem, len mam taky pocit ze som v tom, tak dufam ze to neni pravda, a idem predsa do lekarni po postinor

gouka

postinor je nudzova (prikladam velky doraz NUDZOVA) antikoncepcia v ziadnom pripade ho nepouzivajte viac ako 1krat v mesiaci...Je TO nEBEZPECNE...cena ako sa zda je rozna aj ked nechápem ked su to zakazdym 2 rovnaké tabletky, kt. sa uzivaju s 12hod odstupom..Niektore zeny maju vsetky vedlajsie priznaky ako zvrcanie,nevolnost,spinenie,..a naopak tie stastne (ako ja) ani nevedia ze tabletky uzili..

miki

ahojte..moze mi prosim niekto poradit ??
s babenkou som mal nechraneny sex a nepovedala, ze neuziva ani antikoncepciu - menzes ma pravidelny k 21. dnu v mesiaci....robili sme to 3.augusta - cize vcera....po necelych 10 hodinach uzila ESCAPELLE....je tam sanca, ze otehotnie ?? prosim ukludnite na niekto, ze nie je....dost sa obavam...vdaka

D_nika

stoji do 600 korun, kamoska potrebovala, bo to trosku riskla a necitila sa moc dobre... dala si ho den po sexe, cize pohoda (do 24 hodin to ma byt mam taky pocit). mala ho predpisany a aj tak to bol dost drahy sex, takze neviem ci sa vyplati pytat recept od lekara...

cati

postinor som uzila asi pred mesiacom a pol prvy krat potom źa tim hned po dvoch tyzdnoch a vcera zase lebo priatela to vzrusuje ked sa do mna spravi... mozem uzivat tak casto postinor?

janka2012

mne sa to ako humus nezda.nic mi z toho dokopy nebolo.len lekar kukal na mna lebo som nanho vybehla hned ci by mi to nemohol predpisat tak bol cely paf

andy333333

postinor je strasny humus,ale zachrani ta pred moznym otehotnenim..... a da sa zohnat v lekarni bez lekarskeho predpisu...cena asi 400 sk....