čo je to postinor?

pucka29

postinor je forma antikoncepcie...moja gynekologicka mi dokonca odporucila mat ho vzdy vzasuvke pre pripad! Ide o dve tabletky , ktore vam narobia šoromoro s cyklom,ale zabrania pripadnemu otehotneniu! Je to forma , ktora sa nema pouzivat ako tradicna HAk

karmenka86

vzala so prostinol po jedenastich hodinaach aje ked som si nebola celkom ista ci to bolo vo mne nevadii please poradte

werka

caute.prvykrat v zivote sa mi stalo ze som mala nechraneny sex, ked sa vsetko skoncilo, rychlo som si kupila postinor, do 1 hodiny, a uzila ho, a dalsiutabletku presne o 12 hodin. nieje ta 1 hodina od sexu prilis skoro na uzitie postinoru? lebo absolutne nemampotuchy ci to zaberia alebo nie. sa bojim, na letaciku pisu ze ma 85% ucinnost, tak dufam ze nebudem ta u ktorej to neucinkuje.

monikka

ja som raz zobrala postinor a menštruáciu som dostala asi o 4-5 dní, možno týždeň(už si to nepamätám, bolo to dávnejšie. našťastie pomohlo. ináč som mala dostať asi o 2 týždne. brucho ma bolelo ako zvyčajne, nič zvláštne. z vašich príspevkov usudzujem, že každý organizmus na to reaguje inak.

ivka213

mozem byt tehotna ak sme mali kondom, uosuchol sa, ke ho priatel vyberal a tvrdil, ze nebol, dala som si aj postinor a neviem co ...poradte

kainka

AWOJTE.Tak ja som vcera bola s kamaratom, vyspali sme sa spolu, ale dal to do mna aj ked som mu vravela, ze nechcem...teraz musim utekat do lekarne ked mi to nedaju musim ist pondelok obvodnej a to uz bude 3 den cize to uz bude asi neskoro...na vlastnych chybach sa clovek učí aspon viem do buducna,ze nemam verit ked chlapec povie: neboj sa.

kira

ahojte ja som brala postinor pred 4týždňami..na to som dostala o 5dní menzes skončil sa a na to 3dni zas .ale podľa pravidelného cyklu som ho ten mala dostať až dnes .takže mi ten normálny čo sa mi teraz ukončuje dostala o 16dní skor je to normálne???.a jak možem mať 2krát takto po sebe?:-( pomožte please pa pa

ishmaelite

Cawte.s postinorom som nemala skusenost az do dnes.kupila som ho normal v lekarni a stal 400.aj ked nam kondom nepraskol ani nic podobne xcela som sa poistit(kvoli istej neprijemnej skusenosti).ale myslim ze ho uz dlho potrebovat nebudem.zazivat taqe stresy kvoli xvilke uzivania si zato nestoji

mončiči

Ahojte.Mne sa stala s priateľom taká "kondómová" nehoda,že pri vysuvani penisu sa kondom zošmykol.Na druhy den som zobrala postinor.Vedlajsie ucinky som mala minimalne,mozno som parkrat citila taku nevolnost,ale inac chvalabohu vsetko v poriadku. aj menstruaciu som dostala normalne.takze nic prevratne.Velmi som sa bala vedlajsich ucinkov.Ozaj to pôsobi na kazdy organizmus inak.Takze sa nemusite tak bat ako ja.