Stafylokok na kozi/akne

Príspevok v téme: Stafylokok na kozi/akne
Lau666

Dobry den..mam 15 rokov , uz dlhsie ma na tvari trapia nepekne vyrazky, najprv som si myslela ze to je obycajne akne ale mam podozrenie ze to moze byt sposobene zlatym stafykokom. su to skor zapalene plochy, v zahyboch nosa, na nose, na brade a na licach, obcas je v nich trocha hnisu..najprv som to mala iba na brade, pomaly sa mi to rozsirilo...pripravky na akne mi nepomahaju, ak sa chytim toho zapaleneho miesta a potom sa napr. poskrabem pod krkom, urobia sa mi tam male vyrazky, akokeby sa to prenasalo...mam podozrenie na toho z. stafylokoka pretoze vo vlasoch aj za usami mam take zlte suche supinky, lekarka z nich robila rozbor a bol tam zlaty stafylokok, uz som ho mala raz v nose, dokonca aj na oku...bola som u jednej koznej ktora ma liecila na akne a vobec mi nepomohla, uz som z toho zufala, ludia si myslia ze mam nejaku chorobu, nemam kvoli tomu sebavedomie...nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru koznu lekarku v BA? popripade ma niekto podobny problem a vedel by mi poradit ako to mam vyliecit? dakujem

Gabča

Jednej dievčinke so zlatým stafylokokom som poradila produkty od fy FLP:

Vnútorne: Alo vera gel 3x denne 2 PL
Propolis 3x 1 tbl.
Garlic Thyme 3x 1 tbl.

Som s ňou v kontakte, užíva ich druhý mesiac a stav sa podstatne zlepšil.

Môj kontakt 0903 635270 NR

delphia

sirokospektralne antibiotikum je koloidna strieborna voda. kupis ju v bioobchode a pouzivaj lokalne na tvar namiesto pletovej vody.