Nanášanie Make-upu

Príspevok v téme: Nanášanie Make-upu
26matulienka

ahojte dievčatá,

zaujíma ma akým spôsobom si nanášate make-up? Ja ho vklepávam do pokožky prstami, zásadne nerozotieram. Teraz však rozmýšľam nad tým, že si kúpim hubku alebo štetec. Aké s tým máte skúsenosti? Čo je lepšie - prsty/hubka/štetec? Ďakujem krásne za odpovede

suns

takto :D

nie kazda zena sa stretla s nanasanim STETCOM.. ja - kedze sa o to zaujimam a je to vlastne aj moje povolanie - ano..
cez youtube.. tam ma tie holky inspirovali :)
do prveho stetca som investovala, druhy mi vobec nevyhovoval a treti je tak uzasny, ze nan nedam dopustit !
Minule bol este mokry po cisteni - tak som musela nanasat prstami :D no vobec mi to neslo.. uz vyse 2 rokov robim vsetko stetcami..

a baby - ktore ste to neskusili - ODPORUCAM ! Nie je to vobec tazke a zuzi - to si iba myslis, ze tvoja citliva plet by reagovala.. prave na RUKACH su miliony bakterii.. ktore neumyjes ani mydlom.. ( jasne su to prirodzene bakterie - nezijeme v sterilite), ale stetec cistis pravidelne, nezapatles si ruky make upom, trva ti to 2x kratsie a mas z toho vacsiu radost :) skuste a nefnukajte tu, ze to nejde a ze je to hlupost.. mozno vam to na 1x nepojde.. ale treba trenovat :) hm ?

zuzi74

Joo, odpusti si tie hlupe poznamky.

suns tu napisala, ze "prstami nikdy nedocielis bezchybnu aplikaciu" a "prstami je to nerovnomerné, "ošúchané"....cim chcela dat najavo, ze je to nevhodne nanasanie.

skus si to precitat este raz a pomaly a mozno to aj casom pochopis

Joo

suns ....tu pise ,ze je to jeden mozny sposob nanasania i stetcom ... netvrdi ,ze prstom sa nesmie ,neda , je nevhodne nanasat !!!!!
neviem ci ste take tupe ,alebo skriepne alebo co
TAK ESTE : ANO DA SA NANASAT I
STETCOM
PRSTOM
HUBKOU

zuzi74

Keby som si hentak fidlikala stetcom po mojej citlivej pleti, tak ju mam uz samy stiplavy flak...ja nedam dopustit na rozotieranie make-upu prstami....nech si robi kazdy ako mu to vyhovuje, ale rozhodne nesuhlasim, ze len stetcom je to dokonale.

suns

Jasné, v pohode, že neviete, že sa dá nanášať aj štetcom, ale tá holka reagovala dosť negativisticky a podráždene ..

všetky a VŠETCI vizážisti aplikujú VŠETKY líčidlá výhradne štetcami.. prečo ? lebo tá aplikácia je perfektná.. dokonalá..
veď skúste a uvidíte.. stačí vám 6 ťahov štetca a tvár je super, hlavne pri vlasoch.. a vlastne všade na pleti ! Prstami je to nerovnomerné, "ošúchané" .. jasné, 100ľudí 100chutí, ale to že neviete, ešte neznamená, že sa to nedá, je to naprd, a tak..
tu návod a miliarda iných na YT

www.youtube.com

jankaaaaaaaaa

neviem co je natom blbe ked niekto nevie ze makup sa nanasa stetcom na puder?? ani ja som to nevedela a neviem si to ani predstavit. a ani neviem naco to moze byt dobre.
mne vyhovuje vklepavanie prstami, z hubky sa mi robili take cmuhy a nebolo mi velmi prijemne si tou hubkou nanasat makeup na tvar, v tej hubke musi byt vela bakterii. samozrejme ruky si pred nanasanim umyvam

jahodka123

No, možno to je blbé, že ona nevedela, ale ja tiež neviem a ani som nikde nevidela, že make-up štetcom.. Ja väčšinou prstami a vždy to má dobrý efekt. S tou hubkou mi to nevyhovovalo a štetec si už vôbec neviem prestaviť. Ale tak... 100 ludí, 100 chutí.