Bolest hrdla skoro mesiac (iba rano)

Príspevok v téme: Bolest hrdla skoro mesiac (iba rano)
qkxhh

uz skoro mesiac ma boli hrdlo, ale len rano po zobudeni. Nie je to ziadna hrozna bolest, skor taka slaba - ale je to kazde kazducke rano za posledny mesiac. Zaujimave je, ze akonahle vypijem pohar vody alebo caju, zachvilu to prejde a cely den ma absolutne nic neboli. Nemam ani teploty, ani sople, ani kasel, ani hlieny (resp. minimalne), ani alergiu, kychanie, proste nic, necitim sa slaby, akoby som ani chory nebol...Myslel som si, ze to je suchym vzduchom, ale mam to aj doma, a aj ked som u nasich, takze neviem...Byvam s priatelkou, a ju hrdlo neboli - tak to asi nie je nejaky virus ak jej nic nie je. Co s tym? Nepomaha kloktanie, pitie repiku/salvie, cmulanie kadejakych cukrikov, vitaminy...Nechce sa mi s tym ist k lekarovi, kedze to nie je ziadna hrozna bolest, ale uz mi to zacina liezt na nervy...

JessicaI

Mala som to a pomohlo mi vyklaktat par krat s olejom na varenie. Staci lyzicu oleja a potom nic nejest a nepit aspon pol hodinu aby sa bakterie pod vrstvou oleja znicili.

AlexSandra

Ja som to mala kedysi davno, iste obdobie. V noci ti zrejme vyschne sliznica a premnozia (?) sa bezne pritomne bakterie. Az tak ti to lezie na nervy? Ved si daj k posteli mineralku a mas po probleme. Hned ako sa zobudis, napi sa. Netreba tolko stresovat, su aj vaznejsie "choroby" ;)