Chlapi, co na Vas najlepsie plati?

Príspevok v téme: Chlapi, co na Vas najlepsie plati?
ankaskakanka

Mala som rocny vztah, najprv to bolo len take kamaratske nezavazne no prerastlo to vo vztah ked sme nemohli byt bez seba co i len jediny den. No tento clovek mi tvrdi, ze ma uz toho vela za sebou a ze sa uz nechce zamilovat a to po roku. Tak naco ma teda mal? Ja som to v podstate vedela, pretoze mi to nepovedal prvy raz no ked som to chcela skoncit nedal mi pokoj a volaval mi ak mu chybam. No vraj ma nemiluje. Teraz som sa rozhodla to ukoncit razne, pretoze ja ho milujem no nenecham sa dalej vodit za nos predsa. Povedala som mu nech mi ani nevola, pretoze viem, ze by som znova podlahla a vela by mi nebolo treba. Vraj to bude respektovat a zatial to dodrziava no je tomu len par dni. Ja ho milujem ale som si vedoma, ze lasku si nevynutim. Je mozne, ze ma tiez miluje len co chlapi na Vas vlastne plati, aby ste si to uvedomili?

ankaskakanka

Precitaj si tenu: Som chorobne ziarliva? Je toto normalne?
To som tiez pisala ja, tam je vsetko vysvetlene. Skoncila som to no on mi strane chyba co je normalne kedze ja som ta zamilovana. Niekedy mi prislo, ze je aj on no nakoniec povedal ze nie.