Prvy pohlavný styk a nasledky. Začínam z toho šalieť

Príspevok v téme: Prvy pohlavný styk a nasledky. Začínam z toho šalieť
Niki90

Ahojte baby...Hadam mi v tomto pomozete, ale uz naozaj neviem ako dalej... Vo polovicke februara som mala prvy pohlavny styk, samozrejme sme pouzili kondom.Celkovo to bolo neskutocne bolestive a po styku som dva dni slabulinko krvacala... Prvu menstruaciu som dostala nacas, avsak druhu som dostala skor o par dni... A preto vam aj pisem...Neskutocne sa bojim ze som pri tom otehotnela-aj ked som dostala uz 2x menstruaciu...Ziadny styk som od vtedy nemala...Zacina mi z toho sibat, vsade kde sa pozriem vidim tehotne zeny alebo sa rozprava o tehotenstve...Ja viem asi si to namyslam, ale psychika nepusti..Zacinam si to vsetko vycitat..K doktorovi nemozem ist-som momentalne mimo SVK a naozaj neviem co mam robit...Mam 22rokov,studujem na prestiznej skole popritom pracujem v biznise...Takze taham aj 60h tyzdenne. Neskutocne sa bojim...Tento tyzden by som to mala dostat...Ale co ak nedostanem??Pekne vas prosim o rady....

alenka_maxova

Inak, pises, ze vsade vidis tehotne zeny a to ta utvrdzuje v tom, ze by si mohla byt tehotna...Tak pocuj, ja som raz pocas 30 dni videla KAZDY DEN niekolkych BOCIANOV! :D :D Skoda, ze som vtedy nezacala riesit, ci nahodou nie som tehotna, teraz som ta mohla lepsie pochopit.. :D

alenka_maxova

mat 22 rokov, studovat na prestiznej skole a este aj 60 hodin tyzdenne pracovat....Ufff...Ale zrejme o fungovani svojho tela nevies nic. Probuh, ved nemusi byt clovek doktor, aby vedel vseobecne znalosti o ludskom tele. To, ze si v zahranici, neznamena, ze tam nemaju v lekarni tehotenske testy...Ale podla mna urcite nie si tehotna. Ako by si mohla byt? Stalo sa to raz, dostala si uz druhu menstruaciu a pouzili ste kondom. Akym zazrakom by sa dostli jeho spermie do teba??

dana660xz

ked mas rozum na to aby si "studovala na prestiznej skole a popritom pracovala v biznise", mala by si mat rozum na to, aby si vedela co je to tehotensky test a kde sa predava.

lionesssssss

keď lekára, tak psychiatra rozhodne

ak sa bojíš tehotenstva (čo nechápem z akých pohnútok), tak si sprav test a uvidíš, že tehotná nie si