OCTOVá VODA NA VLASY

Príspevok v téme: OCTOVá VODA NA VLASY
ocot

dobry den,

v poslednej dobe som si vsimla, ze sa mi viac mastneju vlasy a mam lupiny:( hlavne na vrchu hlavy, tam kde zacinaju vlasy, v ofine--a dost mi to vadi, predtym som mala krasne vlasy a teraz uz na treti den mam mastne vlasy, ale hlavne na tom vrchu hlavy....citala som, ze je dobre po umyti hlavy preplachnut si ju octovou vodou, zbavia sa mazu a lupin, budu lesklejsie....viem, ze ked som bola mala moja starka mi vlasy takto preplahovala, mala som ich krasne.....lenze ja si uz nepamatam ten pomer vody a octu, bojim sa,ze tu vodu urobim prilis slabu al naopak silnu..a preto sa chcem spytat ci ma ..niekto s tym skusenosti?? a kolko tej vody treba....vdakaa moc

Joo

jedna kozmetika (neviem ci mozem napisat, aka konkretne) predava malinovy ocot na vlasy ..... mam ho odskusany a je moc ,moc super

carie123

ja tiez pouzivam octovu vodu, hlavne ked mam lupiny. neriesim nejak presne pomer, jednoducho dam max. 1 dcl octu do 0.5 - 0,7 dcl vody, nalejem si to na hlavu a je to. po preplachnuti octovou vodou lupiny zmiznu OKAMZITE, to mam overené. aj vlasy sa lesknu.
len davaj pozor, aby sa ti to nedostalo do oci, lebo to sakramentsky stipe.

ocot

DAKUJEM moc sasanka,

a nie je toho octu malo?? ci ked dam viac moze, to dako ublizit? a nebude vadit ked mi ta voda bude tiect aj po tvari....lebo mne to splachovali kedysi nad vanou....ale ta to chcem hlavne na ten vrch hlavy..a ty to robis pravidelne? teda ak mozem vediet..

sasanka111

najskor si dobre oplachni vlasy po umyti. nedavaj si kondicioner. do nejakeho hrnca alebo vandla daj teplu vodu - aby ti bola prijemna na hlavu - daj tam take 2 - 3 lyzice octu, podla toho, kolko je vody - a s tym to oplachni - vlasy aj celu hlavu. neviem, ci to staci na lupiny, to si uz nepamatam, ale na lesk a rozcesavanie je to fakt dobre. ja si niekedy davam miesto octu aj citron, ale musis to predtym tu citronovu stavu precedit, inak sa ti tie kusocky nalepia na vlasy. jeden cely citron do vody. ocot je rychlejsi.