Praca v Oriflame? Stoji za to?

Príspevok v téme: Praca v Oriflame? Stoji za to?
oriflame

kamaratka dostala ponuku od oriflame. dotycn ze vraj zaraba 360 eur kazdy tri tyzdne a to robi len 15 dni v tyzdni. ja tomu velmi neverim....staci akk bude volat babay na stretka a budu si objednavat...z rok aj nieco hentolko zarobi...ale ved to nejde ani do dochodku ani nic....to bude pracovat len tak???? a na nic??? ja nechcem aby tam sla...podla mna jej povedali kravinu...kvoli tomu chhce odist s postu administrativnej pracovnicky...

Lajosko

poznam direktorky z Oriflame a tie zarabaju celkom pekne,ale klasicka baba co predava sa tym nema sancu uzivit pokial nebude mat svoju skupinu.
Ako v kazdej takejto firme sa na vysokych postoch da zarobit,na nizsich nie
Po dalsie,registracia nic nestoji a vela ludi sa zaregistruje iba kvoli tomu aby mali nizsie ceny pre svoju potrebu.Takze dieru do sveta s tymi vyrobkami uz nespravi.Novinka to uz davno nie je
Pokial to chce skusit tak popri praci na to bude mat dostatok casu

marika11

taky oriflame moze byt celkom fajn. aj o lyoness sa hovori ze je to podvod a da sa na tom min usetrit, viem z vlastnej skusenosti zbohatneme.cz

winki

Ja som jeden čas robila v oriflame:

1. prácu kvoli tomu absolútne nechať nemusí
2. musí mať stály okruch ľudí, čo si budú u nej objednávať, pravidelne každý mesiac
3. a to čo ti na začiatku nikto nepovie ak chce zarábať skutočne veľa musí lanáriť do firmy aj ona iné baby tak isto ako ini zlanárili ju a tak ďalej klasická pyramídová postupnosť a tie baby musia mať objednávky a musia byť aktívne.

pasazierka

kvoli oriflame chce nechat stale miesto?
A inak je kompletna? Ved nech si prerata, kolko kremov musi predat, aby mala takyto zarobok...to by sme sa vsetci museli 5krat denne natierat tymi sajrajtami:-DDD
Ale nechaj ju nabit si cumak-najlepsie je zistit vsetko na vlastnej kozi..a na ten jej administrativny post nastup ty.