keď na vás chlap nemá čas :o(

melindaaa

balerínka..

mala som nieco velmi podobne priam identicke.. a bol to dovod rozchodu..podla mna vo vztahu clovek nema trpiet tym, ze mu nieco chyba.. a na druhej strane vztah nemoze byt dokonaly... verim tomu, ze skor ci neskor zacnes utesenie hladat niekde inde kto ti da taku pozornost aku si sama predstavujes...len u mna to bolo tak, ze ked som mu povedala, ze potrebujem viac pozornosti, mi povedal- ja som taky a ja sa menit nebudem, toto aj byvalej vadilo bla bla bla...bol zataty a zatrpknuty a ja som si tych par mesiacov hovorila, ze to je este len zaciatok, to sa zmeni... no houby zmenilo sa to tak, ze spolu niesme a je mi dobre..uz aj moji kamarati mi davali viac pozornosti ako on samotny..... myslim si , ze toto nevyriesis, to on by mal zacat sam od seba, on sa tak sprava a myslim si, ze sa to ani nezmeni..so vsetkou uprimnostou podla mna ten vztah nema buducnost ked po par mesiacoch ti chyba pozornost.. bud sa s tym zmieris a naucis sa takto zit. alebo ti to bude chybat, rypat si sa v tom zacala uz teraz do takej miery, ze pises na toto forum aby ti poradili ludia lebo sa bojis, ze ked budes na neho tlacit tak ti utecie.. ale nemala by si sa prisposobovat iba ty...alebo to ukonci skor ako sa zacnete hadat a aj tak nic nevyriesite.. pre neho je normalne taketo spravanie a tebe to vadi..nepomohlo prvy ani druhykrat a myslim si, ze nepomoze vobec nic.. akurat ked sa takto anonymne vyrozpravas bude ti lepsie...

TVZR

nerob z komára somára...nie každý vzťah je ako cez kopirák, aj keď to je ten prvý najnajnajzaľúbeňejší polrok...ani môj nerád píše sms a ja to rešpektujem...tebe to je tak ťažké pochopiť?hmm....sem tam zavolá cez deň /ak náhodou nemá čas, tak ani raz cez deň, ale to sa stáva zriedka/, minimálne raz...a ty píšeš že sa ti ozýva ale LEN RAZ, A SKôR VEčER, to ti prekáža čo teraz akože? veď sa ozýva len ne podľa tvojich predstáv asi...naordinuj mu hodiny kedy sa ti má ozývať aby si bola spokojná:D

balerínka

Leela333: už som to urobila...a nejako to sním nezamávalo len spýtal čo bolo som nou, tiež sa mu nie často ozývam už len s toho dôvodu že prečo by som mala ked on nie

Leela333

Bola som vo vzťahu, kedy som dostávala denne zamilované smsky a...poviem ti pravdu, ono to po čase omrzí. Nevážiš si to už a aj on akoby to časom písal len zo zvyku. Slová sa opakovali a vety, čo mi predtým pripadali krásne mi prišli suché.
Určite na teba myslí, ale chlap ti to nepovie (až na tie ojedinelé typy ako som spomenula). Bežný chlap nevypisuje zamilované smsky (možno tak na začiatku vzťahu, ale aj to časom prejde).
Ak chceš, aby sa ti z času na čas ozval sám, skús sa mu neozývať tak často (teda len predpokladám, ale zrejme sa mu ozývaš častejšie ako on tebe). Nehovorím, že sa máš prestať úplne ozývať, len trochu menej často... Možno ho to nakopne.

balerínka

Vemeno: nudná nie som to viem, už by som nou nebol, keby som bola nudná, a on vie si povedať na rovinu čo mu vadí a s čím je spokojný

balerínka

Vemeno: to nie napríklad voľnosti mu dávam dostatok , ja si viem urobiť program a zabaviť a podobne...len ako mi tu bolo napísane chýba mi to teplo toho vzťahu,

Vemeno

Neviem. Niektore zeny sa tvaria zahadne a dolezito. Snazia sa vytvorit dojem, ze su nadmieru zaujimave a zaneprazdnene. A ked ich clovek spozna blizsie, tak zisti, ze su vlastne len nudne a nic viac.