Rodičia a môj priateľ

Príspevok v téme: Rodičia a môj priateľ
winki

Moji rodičia zbožňujú môjho priateľa, to by ani nemal byť problém lenze on z rodiny kde nikdy nemali dostatok peňazí a on robí robotu kde tak isto moc veľa nezarobí a tu je ten problém. Keďže moji rodičia nikdy nemali problémy s peniazmi niesme bohatý ale máme všetko čo patrí k štandardu a od kedy som s ním tak sa mu snažia vo všetkom pomáhať...dávajú na benzín, teraz mu oco dal peniaze na nové auto a je toho viac mama kupuje sladkosti čo on má rád, stále je pre neho urobený obed, večera, všetko čo potrebuje môj oco vybavý a ja začínam mať pocit, či neni so mnou vlastne kvôli nim. Nemáme nejaké extra probémy vo vzťahu, len jedno vo mne stále rezonuje, keď povedal, že neni do mna zamilovaný, ale ma má rad. Neviem.

sd

Neviem ako Ti poradit, len Ti napisem svoj pripad:
Som uz 13 rokov s muzom, ktory mi na zaciatku vztahu povedal, ze nie je zamilovany ale ho pritahujem.
Cely ten cas sa mi tie vety obcas vracaju, lebo aj spravanim to tak niekedy vyzera. Je to dobry clovek, ale casto sa mi zda, ze ma svoj oblubeny konicek 10x radsej ako mna.
A ked sa mi niekedy tie vety jeho spravanim pripominaju castejsie, som nestastna.