tetovanie

susedko111

Mne ho robil neprofesional..tiez su krive ciary. A tiez viditelne miesto. Ale nemam tam uz moc miesta..neviem si ani len predstavit, ako by sa to dalo pretetovat :(
ach..ale je to aj moja chyba..mal som navstivit poriadne studio. teraz s tym budu len problemy :/

xxxxxxxxxxxx

mna v zahranici v studiu tiez jeden "dodrbal" asi by som si to sama krajsie nakreslila ciary su neskutocne krive neviem ci sa mu zo mna ruky klepali, alebo noc predtym prezuroval, tiez sa chystam na pretetovanie ale ja to uz mam 2 rok a na viditelnom mieste, da sa s tym zit :) chcela som to silou mocou tak to mam su s tym spojene zazitky, spomienky...nevadi..este si aj rozmyslim ci to vobec pretetujem.

susedko11

Pisal som taterom, ale nikomu sa do toho nechce. Ale, jeden sa nasiel..co by sa vraj do toho pustil. Je to profi studio, tak snad nieco vymysli a pomoze mi.

dana660xz

chudatko, az mi je ta normalne luto. :/ zajdi do tetovacieho studia, ukaz im to a porad sa, co sa s tym da robit. ale neviem ci sa s tym da nieco robit, kym to nieje zahojene. pokila si z okolia BA, v zahorskej bystrici je super studio, opravovali tam tetovacku aj mojmu priatelovi, povedala by som, ze urobili zazrak. drzim palce. doma s tym uz nic nenarobis.

susedko1

robil ju amater..tak to aj dopadlo :( ja som bol tiez debil, ze som to vobec dovolil. je to na zápästí a pretetovat..snad by sa to dalo..ale siaha to az uplne po dlan. existje nieco ako telova farba pri tetovani ? ze by urcite casti tater prekryl, uz keby som to dal pretetovat ?

alibi

myslim ze nic take ako domace odstranovanie neexistuje. najlepsie je to asi odstranit laserom. alebo uplne naj pretetovat na nieco ine. je ta kerka skareda alebo aky je problem?