Moj priatel ma moc velkeho-sex

lea128

Dievcata, ja neviem ake su to velkosti, ale zenska vagina sa vie poriadne ponatahovat, ved si vezmite, s akymi obrovskymi vibratormi zeny masturbuju (aspon vacsina). Ja mam tiez skusenost s velkym penisom, ale nemala som problem v tom, zeby ma to bolelo, len vtedy ak som nebola poriadne vzrusena a ponatahovana. Nato je vyborna poloha, ked zena sedi na chlapovi, prienik je vtedy vacsi. Aj ked rada by som vedela o akych velkosti sa bavime, snad to nie je viac ako 18-20 cm :D

ksm69

Ja mam rovnaky problem ako denisa44...moj priatep ma velky penis nemoze ho domna ani poriadne napchat...vie niekto nieco poradit co s tym? Prosim..

DonBosco

denisa44, daj mu do napoja nejaky prasok na spanie, pockaj, kym zaspi, zacni mu ho masirovat, jemu sa postavi..no a potom ho ohobluj podla vlastnej potreby

Tooono

Ja keď ho do mojej narvem,to však musím najskôr ponaťahovať rukou,potom jačí ako zmyslovzbavená,keď sa jej pýtam,že či mala orgazmus,tak mi hovorí,že aj päť,mám ho ako pivová flaška a to trenie je užastné.
Nemôžme ani večer sexovať kvôli susedom,buchaju nam a rušia nás!

alenka_maxova

jediny sposob je - vyberat si polohy, kde je zarucene, ze sa tak hlboko do teba nedostane. Chapes, su polohy, ktore su ako stvorene pre muzov s mensim penisom, lebo prienik pri nich je vacsi. A naopak su polohy specialne pre velky penis. Pohladaj na nete