Zapareniny na stehnách a v okoli penisu

Príspevok v téme: Zapareniny na stehnách a v okoli penisu
Krucifix

Ahojte, mám tu taký problém..hrávam futbal a mám už cca 2 mesiace zaparené stehná z vnútornej strany. Veľmi červená a podráždená pokožka. Neskôr mi to prešlo aj do okolia penisu a semenníkov. Dosť to svrbí a tak si to občas doškriabem a mám to červené ešte viac. Chcem sa spýtať, čo si mám na to dať, alebo čo mám robiť..Ďakujem za vaše rady

lastom

nas maly krpec mal tento isty problem a dost mu pomohol krem z lekarne Dr. max s bepanthenolom. Treba vyskusat, na kazdeho plati nieco ine.

Jakub2345

ricccko ake antibiotika ti tam nabuchali? mam tiez teraz taky problem svrbenie a zacervenanie ale robim v gastre a najblizsi volny termin mam o tyzden kupil som sudocrem aj bepanthenol aj na exem a svrbenie dneska idem to skusit nahodit uvidim co to povie ....

modrofuzik

ahoj, nam najviac pomaha sensiderm, ale pokial ide o citlivu zalezitost, zvykneme pouzivat aj specialne kremiky pre male deti ako je napr. bepanthen extra, lebo su urcene na jemnu detsku pokozku, takze su este citlivejsie a jemnejsie k pokozke. Dolezita je ale hygiena, vysusit pokozku, nasledne ju nakremovat a nechat v klude....

JaJančo

Chlapi nenoste tesne nohavice a trenky pocas teplych dni. Jasne ze sa vam penis a gule spotia a potom sa to tam pari aj niekolko hodin. Vznika z toho plesen, zapareniny a ako mi kozna povedala aj potnicky ako u malych deti na zadko a genitaliach od plienok. Tiez ma to trapilo pred par rokmi. Opakovalo sa to v lete vzdy. Potom som raz siel za koznou a ona ze to je od spotenej koze a tesnym kontaktom s oblecenim. Treba nosit sirsie nohavice a spodky. Nie tesne boxerky a slipy. Ked uz tak z bavlny aby koza v rozkroku dychala. A v teplych dnoch nosit kratasi sirsie nie rifle nech sa to tam pekne vetra. A ked chodite do posilky tak prezliect hned po docviceni. A najlepsie osprchovat sa ak je taka moznost v podilovni. Po osprchovani rozkrok vytriet dosucha.

riccccko

Ja navrhujem to konzultovať s lekárom tak ako som to spravil ja dnes po týždňovom špekulovaní ako to vyliečiť.Dám vedieť či desaťdňové antibiotiká a mastičky od lekára zabrali.