Hemeroidy zapach

Príspevok v téme: Hemeroidy zapach
Jan2012

Ahojte

Bol som pred cca polrokom na zakroku na Barronovej metode proti hemeroidom - btw. mal som po zakroku velke bolesti (trvali skoro 2 tyzdne), lekar vsak povedal, ze je to v poriadku.

V sucasnosti je to omnoho lepsie, aj hemeroidy ustupili, nie vsak uplne, ale je to lepsie. Problem je, ze sa velmi potim na zadku a zaroven je s tym aj velky zapach. Aby som upravil, nepotim sa na celom zadku, ale priamo z konecnika. Nevie mi s tym niekto pomoct? Cital som rozne prispevky, niekde radili kazde rano si naniest puder s azulenom, ten sice velmi pomohol a skoro cely den je to ok, ale aj tak je zase velmi aromaticky ten puder a zda sa mi, ze v kombinacii s obcasnym potenim je to este horsie... Akakolvek rada ma potesi...

dakujem

jan

P.S este pomimo, aka je najlepsie metoda na odsttranenie hemoroidov - skusal som rozne, bol som na barronovej, mal som ist po 2 tyzdnoch este raz, ale po tych bolestiach som nemohol a som sa ani neodvazil doteraz, hlavne kvoli tomu, ze si nekcem brat dovolenku, lebo za tych okolnosti by som si tyzden musel zobrat, ta bolest bola fakt velka... neviem, ci to bol iba moj pripad

P.S2 este by ma zaujimalo, ako sa zbavit hemoroidov prirodnou cestou - mam sice sedave zamestnanie, ale pohybu mam dost, a sportujem pravuidelne. Tak ma zaujima hlavne strava - ako upravit jedalnicek, aby mi to pomohollo, co konkretne treba jest.. Ja si kazde rano davam vlakninu, to je vsetko... este raz dakujem