Niekto, kto s vyzná v speve??? Surne!

Príspevok v téme: Niekto, kto s vyzná v speve??? Surne!
artulka

Ahojte, potrebujem poradiť, spievam približne od 16 rokov. Aktivne viac menej dva, tri roky, posledne nejaky polrok velmi nie z istých dovodov. Ide o to, že keď sa počujem, tak mam pocit, že ten hlas sa za tie tri roky ani nevyspieval, neviem ako spoznám že som už nejako vyspievana, stale su tam nejake chyby, nedostatky, ale o to ani nejde, ale nemám pocit, že by ,,šiel,, nejako vyspievano. Ako dlho to teda trva a ako často za týžden musim spievať????

Prosím vas a nepíšte mi tu príspevky typu: ,,moja čo čakáš po troch rokoch a pod.
Pýtam sa uplne seriozne a s uplnou vážnosťou.

Ďakujem pekne.

dobra vila

No na spev treba mat v prvom rade rodeny hlas. Zo straky nikdy nebude slavik, chapes. Taky co ma rodeny hlas sa potrebuje naucit iba techniku spevu, nic viac.

artulka

No, od 16 som chodila 3, 4 roky do hudobneho centra na pop spev, a potom jeden rok do zušky, teraz mám 22 rokov...mam ešte čas sa vyspievať aj v takomto veku?

zewa

Pokiaľ spievas s nejakým učiteľom a spievas každý deň, tak by sa pomaly mali výsledky dostaviť. Ja by som osobne povedala 4-5 rokov aktívneho spievania.