Všetci nezamestnaný:-)

Príspevok v téme: Všetci nezamestnaný:-)
bebedobreran

Ahojte všetci, ktorí márne hladáte prácu. Je to hrozné, len tak nič nerobiť. A navyše byť bez penazí:-(

Zaujímalo by ma, ako vy riešite momentálnu pauzu v prítoku penazí:D
A ešte viac to, ako trávite svoj volný čas, ked nemáte žiadnu prácu. Máte nejaké koníčky, čo rozvíjate?? Alebo sa učíte cudzí jazyk??

Alebo Vám len tak od rána do večera beží telka a vy kukáte do blba??

Velmi by ma okrem iných zaujímali aj názory absolventov, tak do 25 rokov.
Kedže hovorím aj za seba, pretože sama som tri roky po škole.. a práce stále nikde.
Dakujem:-)

george303

Zavezky nemam , a ide o rozvoz tovaru ale chcu aby som jazdil vlastnym autom, vlastne nemam ale prakticky mam neustale k dispozicii 2 auta ale ide o vela km a ja nemam velmi chut drat vlastne , a pri dnesnej doprave by som do toho bez havarijnej poistky urcite nesiel a to je hned na zaciatok cca 600e ...
Na druhej strane mam dost vidavky a uz idem viac menej na dlh ...
Pravdepodobne to skusim ... Ale vsetko bude zalezat od toho ako sa dohodneme na mzde ...

bebedobreran

george303 - :-))) gramatika

no ťažko je povedať, aj by som ti poradila, ale ako??
ak nemáš rodinu, závazky, skús, ale ak mas ine priority, a neviem vobec o aku pracu sa jedna...
a tak plati to prve, ak nemáš deti, nič, tak skús, uvidíš, ako bude, a ak nebude pacit, možem skratka odíst!

george303

Pravda .. naco je clovek ktori dokonale ovlada gramatiku ale v realnom zivote nic nevie ??
Kazdy je majster v inom niekto je super vodic , mechanik, kuchar a ja to beriem tak ze ten kto sa ohana gramatikou nevie nic ine tak sa snazi aspon vtom ukazat ze aj on nieco vie :D (tymto obhajujem aj seba kedze moja gramatika je na urovni kretena ;)
Momentalne mam dilemu prave som dostal ponuku na pracu o akej som volakedy snival ale teraz som si uz stanovil ine ciele a neviem co mam urobit ...

bebedobreran

Aspon dačo robíte:-)
Ja sa ledva dopracujem k brigáde, a okrem toho len behám po všemožných pohovoroch ako idiot a nič:D

tuleň

Ale nie, čo ja viem, spolužiaci sa všetci uplatnili. Zväčša síce v súkromnom sektore, ale aj to je lepšie ako byť robošom. Asi som iný... :-)