partnerske hadky

Príspevok v téme: partnerske hadky
anitka25

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ako by ste riešili partnerské hádky v prípade keď si obaja myslia že majú pravdu a žiadny z tej svojej nemieni poľaviť.Dá sa cez to len preniesť štýlom nechajme to tak podme ďalej?hlavne keď je jasné, že sa tá "odložená" hádka časom znovu objaví. Ale riešenie či kompromis je tiežv nedohĺadne. Ďakujem sa každý názor

lekno09

my sa hadame skoro druhý týždeň,a obaja si myslíme že má pravdu práve on-dnes ma manžel narodky,a chcel pozvať dcery,ale mne nič nepovedal,len to,že možno rídu na návštevu.je normálne že mi nič neoznámi,a potom sa čuduje že som nahnevaná?,nič som mu na to nepovedala,len že možno neprídu.nemám dobré vztahy s mojim mužom-nie su to naše deti,iba jeho su 3 ročne s rodinami.

george303

Dokonca si dovolim povedat ze by mala ustupit zena pretoze tie davaju vecsinou muzom viac zakazov a prikazov ako muzi zenam :D

wowo1

Babi,
Ak to nie je vtip,,,co pises, tak si myslim ze moc rad aji ti zmenit ti nezostava. V tom veku asi tazko nieco zakazovat.Snad argumentuj zdravotnym stavom, cukrovkou atd.Neda sa aby si vtedy nebola doma?a nechala ho tak sameho?Odisla k detom? On sa nezmeni, ale ty sa na to nemusis divat ako sa nici.Ked bude mat on tie svoje dni,tak si ty urob svoje a kasli na neho.Mozno mu bude otupno samemu.Pije v krcme?Ak ano je to horsie.Mysli hlavne na seba

alenka_maxova

presne ako napisal ander, potrebujeme vediet presnejsie o aku vec sa jedna. Mozno sa jedna o vec, pri ktorej by si ty mohla zvolit daky kompromis a nevies o tom...V kazdom pripade, na kazdu hadku treba cas. Aby doznela a aby ste si obaja uvedomili co a ako. Inak sa riesia veci s horucou hlavou a inak ked hlava vychladne. Dajte si teda cas. A inak, vzdy to vo vztahu byva tak, ze jeden urobi kompromis. Najlepsie je, ked kompromis urobia obaja, ale ak to nejde, tak staci aj jeden. Vztah by mal byt o tom

babi

Kto mi poradí ako mám nahovoriť mojho 72 ročného manžela, aby prestal piť lebo už nevladze má po požití alkoholu vážne problémy najmä neudrží rovnováhu, tým často padá, je agresívny, stále by sa hádal má vypadky pamäte.Tieto problémy sa začali približne pre 3 rokmi. Dovtedy ak si aj vypil tak nebolo to také zlé. Hlavne nebol agresívny. Tento stav trvá vždy cca 10-12 dní v mesiaci, kým mu stačí vreckovné z dôchodku potom je ako baránek, je pozorný, pomáha doma aj v záhrade. Na druhej strane nemôžem ho úplne obmedziť aby si neponechal peniaze to by bolo nefér. Čakám odpovede takých osôb, ktorí majú s týmto problémom nejaké skúsenosti.Ďakujem

kafe

Ak je to len názor na niečo, tak každý nech si má ten svoj - svoju pravdu. Ak sa to týka niekoho/niečoho (detí, domácnosti, úspor..) tak to je horšie. Raz jeden raz druhý by mohol ustúpiť.