Čo čistí pečeň?

hegi

Ja by som určite odporučil Aloe vera gel. Mám sním osobné skúsenosti.
Pozri sa na flp-aloe-biz.webnode.sk
Ak by si mala nejaké otázky kľudne ma kontaktuj.

DandyKa

Ked sa o nom pisu tak super veci, preco sa o nom nehovori a nie je az tak znamy?ja to tiez napr. nepoznam..da sa to pit aj ako prevencia? Napr. ako detoxikacna kura?

MOKE

Pestrec Mariánsky ľudovo Kristova koruna má detoxikačné a reeneračné účinky,odmasťuje pečeň a zbavuje telo vnútorného tuku,čistí krv a pomocou krvi vyčistí pľúca a ľadviny. Je to dar prírody,ktorý nemá konkurenciu. Má svoje zásady,ako ho drviť a užívať.
Ak nájdete zdravapecen.sk ,tak ste na dobrej adrese. Je dobré sa poradiť s tými čo majú skúsenosti ako na to.

MOKE

Pečeň čistí pestrec mariánsky,užíva sa drvený a musí sa jesť nie zaparovať. Ja som ho mlela na kávovom mlynčeku a potom som sa dozvedela na stránke pestrec.sk že pri tom vzniká teplo a to pestrec poškodzuje. Tak som začala nanovo a aj to začalo fungovať.Je dobré vedieť o tom čo robíme viac informácií.

MOKE

Pečeň čistí najlepšie pestrec mariánsky ,musí byť rozdrvený a treba ho jesť nie zaparovať,alebo inak upravovať.Ja som to tiež nerobila dobre,mlela som ho na kávovom mlynčeku a potom som sa na stránke pestrec.sk dočítala,že pri tom mletí vzniká teplo a to znehodnotí pestres.Tak som sa snimi skontaktovala a oni mi poradili a funguje to.

MOKE

Pestrec mariánsky-drvený a nájdete ho na webe pestrec.sk a je v tom aj poradenstvo a ochota,ja som to absolvovala a nebanujem som fit.

MOKE

Pestrec mariánsky-drvený stránka na webe pestrec.sk a je tam aj poradenstvo a hlavne ochota,skúsila som a som rada.

luli1986

Čaj z ostropestreca mariánskeho, ale nie sáčkový, iba sypaný.
Čaj lapacho tiež, vitamíny z lekárene LAGOSA, a 0,5 dcl cviklovej štťavy (čistej) denne v priebehu 2 týždňov, potom pauza 2 týždne a zopakovanie kúry. Pomáha aj olej z ostropestreca, 100%, lyžička denne.

Martinaa1

Mne bolo doporučené žuť semienka ostropestrca mariánskeho. Poriadne dlho žuť a potom prehltnúť. Ja mám hepatálky 3-násobne zvýšené. O 2 týždne idem na kontrolu tak uvidím či mi to pomohlo ....