RYCHLY ORGAZMUS

marCOS

thak mozno ze ho spravis rychlejsie,,,ale tato praktyka hranici s fekalom,,,ako ked chlap zenskej do riti thak je to v poho,,,lebo akoze zeny maju o dost cistejsie analiki,,,ale chlapovy??? preboha,,,sak ani ja sam by som si nestrcil prst do riti

katuska sexuska

ako s partnerom sme o tom kecali, a je to dost hnusne...ako moze niekto strcit prst do riti? ved je to nechutne...viete o tom, ze cez rit sa sere? ako moj partner je velmi naruzivy a ma rad rozne praktiky, ale tak na to povedal ze je to fuuuj...

monica

fuuuj ako mne sa to fakt hnusi ale som taka ze keby mi partner povedal ze ho tovzrusuje urobila by som to..no myslim keby som to teraz z nicoho nic urobila asi bymi usiel z postžele:D:D:D

annie

Teeeda vy ste ale sprosti...
Ste nikdy nemali anatomiu?
Presne tam ked date prstik, masirujete chlapovi prostatu a to je vrchol blaha...Vraj sa tomu nic nevyrovna...V com je to ine ako ked to chlap robi babe?
Trubky a blbci - prichadzate o vela

inusa

caute podla mna je to normalne môjho chalana velmi vzrusuje uz len ked ho trochu hladkam okolo ako pisete hviezdicky ale mam rada moje pekne dlhe nechtiky a len aby som mohla urobit toto si ich urcite neostriham a ublizit mu rozhodne nechcem tak mozno niekedy ked sa mi nejaky zlomí =o)

natalia222

Môj bývalý priateľ ma tiež pýtal, aby som mu to urobila. Neuroibila som to...Ale chcel..Vraj to chlapov vzrušuje, lebo tam niekde majú nejaký citlivý bod.

vrzek

ako nehovorim ze mu mate teraz srobovat celu ruku do hviezdicky alebo nejakym sposobom ho tak masturbovat.... brr ale ked tam len kusok strcite a len sa tak bavkate tak to bude fajn a nie preto ze jemu by to robilo nejak uzasne ale uvolni to atmosferu atd....