Neónový Rudy - tvoj anjel - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Neónový Rudy - tvoj anjel - kto ho pozná?
Argon

Schválne som ho nazval neónový Rudy, lebo on sám o sebe hlása, ze je svetelná bytost a jeho bozský tím mu pomáha ozdravovat vsetkých, ktorí sa k nemu utiekajú o pomoc.
Uz asi dvakrat som natrafil na tú skvelú stanicu Tvoj anjel a naozaj padam do kolien z tych sraciek co tam vysielaju. A tento Rudy, ktorý sa len ztazka vyjadruje po slovensky - je udajne nejaky svetelny mag ci ako sa to sam oznacuje. zaujimalo by ma, ci ho niekto osobne pozna, co je to za cloveka, predpokladam ze magor. Je tu niekto, kto o nom nieco vie? Preboha, kam to tento svet speje, ked uz aj toto vysielaju v telke.

nika168

halooooo, to nemyslis vazne? "On musi z niecoho zit" je to jeho praca?:))) Jasne, podme vsetci v tomto podnikat. A ani podnikanim sa to neda nazvat lebo ked podnikas tak dostanes volaku protihodnotu a nemal by to byt vzduch v obale ale skor by som to nazvala zavadzanim.
Je ako opicka, kt. hodis bananik a urobi cokolvek aby si ta udrzal (aj ked je pre mna neskutocne priehladny)

1) ludia, kt. maju taketo schopnosti to vnimaju ako DAR nie ako s.r.o
2) robia to prevazne nezistne alebo pre milodar a nie prepevne stanovene ceny a najma nenormalne predrazene ceny!!!! On im chce pomahat a pritom sa nadstandartne ohodnoti???
3) tito ludia NEMAJU schopnosti automaticky, 7 krat tyzdne, hocikedy a hocikde a najma aj euricka nabiehaju..nepride vam to vobec cudne??? Take javy a zjavenia aj vycerpavaju.
4) chori ludia sa nedokazu branit, maju skreslenu predstavu alebo zlomeni a prave tito ludia si pre taketo skupinky ciel

Ani Boh pravdepodobne nemal nonstop zjavenia:)))))

email

tak po prve:
kto chce platit, nech si plati, je to jeho vec
po druhe:
kto takymto veciam neveri, nebude to pozerat ani v telke, je to jeho vec
po tretie:
ak ti ludia tu ich cinnost chapu ako ich pracu, maju samozrejme potrebu si na tom aj nieco zarobit. aj oni musia z niecoho zit.
po stvrte:
na svete je tolko naivnych hlupakov, ze ti, ktori su troska menej naivni a hlupi, to vyuziju. netreba sa dat, netreba verit blbostiam, najmudrejsie je starat sa o seba, nehodnotit inych, nezavidiet, ale snazit sa byt dobry, cestny a prajny.

smiesne

Jasneee Rudy stoji nad Bohom a anjeli nad Bohom:))))
Zmysel to ma, veriaci:DDDDDD ale len pre vas.

Lebo Rudy je neprekonatelny, a on to robi len za dve eura, ako i dalsie ukony ma uplne NADSTANDARTNE spoplatnene, a vy chudaci, nato mate, ze? Lebo tie peniaze by ste inac nevyuzili ale Anjelskemu Rudovi a jemu bozskemu timu sa hodia, vsetko v sulade bratskej lasky a pomoci.
Vsak co, ze je to predrazene....

otvorze oci

Ludia ste vymleti!!! Zaraba na ludskom nestasti! Biznis ako svina!
Kto chce pomoct, urobi to nezistne, zadarmo a nie sukromnevniekomu volat za 2€ za minutu!!!!
Boh a anjeli chcu vari aby sa takto obohacoval na ludoch????
Toto je pomoc? Ved to je neskutocny biznis!zneuzivat boha a anjelov na avoje obohacovanie

Mirkáá

No mne sa stala taká príhoda on mal taký míting a ja som tam bola predávali sa tam jeho amulety šťastia a tak a ja som chcela náušnice proti nespavosti a ochrane už som išla na rad a predo mnou bola taká dáma a ona povedala : chcela by som tie náušnice. A anjel Rudy povedal prepáčte tie sú pre tú slečnu vzadu vôbec som to nechápala! vždy keď si ich dám na noc už ma netrápia zlé sny ráno vstanem z čistou hlavou a náladou že by som ju mohla rozdávať!

ika211

Citala som si to varovanie, co tu ktosi uviedol a mna by zaujimalo, co sa zjavi na oblohe budhistom, hinduistom a inym nabozenstvam, ktore neveria v Jezisa, ked pride ten VELKY den. A k tomu Branovi Mojsejovi, podla mna by dal Brano kazdemu stokrat lepsiu radu do zivota, ako ktorykolvek z tych liecitelov na obrazovke.

Vesmír

ked už dakto potrebuje pomoc, tak si ju nájde aj bez toho aby čumel na telku :) a za druhé, čumieť na telku je totálne choré už samé o sebe, takže hladať liek v tomto ohlade je podla mna uplna blbosť... ešte ked si zoberete logicky čo ten blbec v telke rozprava, že vlastne nič nerozpráva s čoho by bol nejaký osoh... a tí ludia čo volajú že majú nejaký problém a počujete že vlastne žiadny problém nemajú, len si to nahovárajú :D tak to je čistá práčka penazí... ja by som takto podnikal tiež keby som mal dostatočný kapitál... zarabal by som na vašich vygumovaných hlavách... pičujete že nemáte prachy, ale strkáte ich do takých prdelí že s toho ide jedného osvietiť ;)

Šárka

NEUSTÁLE PÍŠETE JAK LIDI PROVOLAJÍ TISÍCE však každý máme svůj rozumm a Víme co si můžeme dovolit.NIKDO VÁS NENUTÍ TAM VOLAT A PROVOLÁVAT!!!!MÁTE SI TY LIDI NAJÍT OSOBNĚ A NÉ VOLAT DO TV KDYŽ NA TO NEMÁTE.....TOTO OPRAVDU MĚ MOZEK NEBERE..JÁ jsem to zkusila nedovolala se tak jsem si koho sem potřebovala našla jiným spůsobem a bylo to...

Šárka

inteligence na bodě mrazu... KDYŽ NIC NEVÍTE O DUCHOVNU TAK TO NEKOMENTUJTE!RUDY LIDEM POMÁHÁ NĚKTEŘÍ BY JSTE TU POMOC POTŘEBOVALI TAKY KDYZ TO TAK SLEDUJU.

ošklbavanie

ludia, co tam zavolaju maju ucty od 100 eur vyssie za cakanie na linke a nejake chabé bla, bla, sa cudujem vsetkym, co na tie linky volaju