Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Doplnok Anti-parasite star

Martina210

tento pripravok mam aj ja.Ma to sluzit na precistenie criev,aby nevznikali kadejake chronicke ochorenia.Chcem sa opytat tu niekoho ci mate s tym skusenosti,pretoze ja mam dost strach ho brat ze sa vyhadzem na tvari,co moze sa stat ako dosledok precistovania nakolko mam problematicku plet.Sem-tam vyrazku.Nechcela by som viac flakov,ktore ostavaju po nich.

krado

Mori11150 štvorročnej dcére by som dal dávkovanie 1-0-1 s jedlom ale treba aj nejaké prebiotikum ako inulin. Uziva sa to tak, ze po 25 uzivania treba na 5 dni prestavku a potom douzivať. Dolezite je ze to nie je ziadna chémia.

krado

Antiparasite star je čisto na bylinnej báze , žiadna chémia a možne nežiaduce účinky, treba ho ale ako všetko užívať s prebiotikami. Poskytne kludne dalsie info pokiaľ bude treba. Alebo na stránke www.stalife.sk

mori11150

krado, prosím, ak s tým robíš dva roky, môžem tento prípravok dať štvor-ročnej dcére v tom dávkovaní, aké je určené pre dospelých? Ďakujem za odpoveď, Martina.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.