Silikóny skúsenosti

Príspevok v téme: Silikóny skúsenosti
Chuchu

Zaujímali by ma skúsenosti žien so silikónmi, ktoré ich majú už viac ako 10 rokov. Spokojnosť, postrehy, šli by ste do toho znovu? Ako sa zmenili Vaše prsia časom a po kojení? Ďakujem za príspevky.

----
prosim respektujte obsah temy - tema nie je na diskusiu pre a proti, ale uz pre realne skusenosti.
Andrej
PS: plati hlavne pre bingam a spol.

Lili Fell

dobry den, rada by som si dala zväčšit prsia vdaka implantatom. Som z bratislavy, vie mi niekto poradit vyborneho lekara a kliniku rada by som isla k niekomu kto tie prsia naozaj robi prirodzene a hlavne by som rada isla lekarovy kde mam istotu.

Lusia111

Baby pls ktora tu ma silikony vlozene cez pazuchu? Potrebujem info mne to robili vcera neviem sa hybat... Chcela by som vediet kolko dni trva kym to bude ako tak a aspon po byte sa budem moct normalne pohybovat. Dik

Angela3531

Gabby ano tiez som bola u Dr.cervena,mne povedal ze 400 okruhle,vys.profil a povedal ze to budu BCka aj tu podprsenku pooperacnu mam mat 75B,zda sa mi to male ale nechapem pri tolkych ml.

gabbyy

Angela ja som tiez bola dnes na konzultacku. Bola si u cervena? Mne tiez navrhol 400ml okruhle vysoky profil. A mám 173cm a 55kg. Bojim sa aby neboli moc veľké. Povedal že môžu byt B alebo aj D to záleží aj od profilu myslím . Povedal že to budu tak 3 aj polky :-)

Angela3531

Viete mi poradit?dnes som bola konzultovat silikony, chcem vacsie, boli mi navrhnute gulate eurosilikony 400ml okruhle vysoky profil pod sval. Len nechapem preco pri 400ml mi povedal , ze to budi Becka???ja som si predstavovala plne trojky. Dakujem vam za prispevky

Katuska23147

Joo ved ani ja nechcem nic tlacit do tvare, myslela som to tak ze dat si spravit v 50tke lifting...a dnes sa to uz da aj bez skalpela len natiahnutim koze, ze ju prisiju...

tenda1

a ešte k tým vráskam

je predsa moderná doba a ak niekto nie je so sebou spokojný a dá sa pomôcť tak prečo nie

Ale to je len môj názor , ja určite pôjdem aj na vrásky - keď bude treba a stále to predsa budem len a len ja

tenda1

chuchu

pozri je to len na Tebe , ak si spokojná tak nie je čo riešiť :-) ak nie si spokojná tak je tu riešenie :-)

Ja vždy keď som schudla mala som peknú postavu a bola som ako plochá dráha , keď som pribrala tal len do zadku , teraz som schudla a prská krásneeeee

Ale ja som to chcela a nič umelé vo mne necítim len sa vytešujem :-)

Chuchu

Tu ryzu mam skusat surovu ci uvarenu? :-D Baby neviete ako to je, ze ked mam prsia B, a dam si 300 ml, to mi vyjdu akoze 5-ky? Lebo co som pozerala implantaty tak by sa mi pacili 350-400 ml a prsia maximalne 4-ky... Aby mi nevysli 6-tky :-DDD No ale kedze chcem anatomicke tak sa to asi rozlozi... Vzdy som bola prosti silikonom, a pacili sa mi male prsia, ale ked ich mam take prazdne... Fakt neviem paci sa mi aj silikony aj male prsia. Rozmyslam aj nad tym ze co ak priberiem, a ze preco zrovna prsia chcem mat dokonale ked mozem pracovat aj na zadku :-D A aj pracujem, len este chudak stale nevyzera podla mojich predstav :-D Ale ked dam do poriadku vsetko ostatne, cize ked schudnem, tak potom to zhodnotim, ak sa mi prsia este zmensia tak hadam si ich aj dam. Ale fakt vyzeraju uzasne v podprsenke, tak neviem ci ma zmysel si ich davat, vsak aj tak by ich nikto nevidel okrem frajera... Ach to je dilema... A potom rozmyslam ze zase sa mi nebude mozno pacit moja tvar ked pribudnu vrasky, to za chvilu mam byt cela preoperovana? :-O Rada by som ich napumpovala trochu keby sa dalo ale mat v tele nieco umele...no moc sa mi to nepaci. Ale to su take moje uvahy, recnicke :-D