Silikóny skúsenosti

Príspevok v téme: Silikóny skúsenosti
Chuchu

Zaujímali by ma skúsenosti žien so silikónmi, ktoré ich majú už viac ako 10 rokov. Spokojnosť, postrehy, šli by ste do toho znovu? Ako sa zmenili Vaše prsia časom a po kojení? Ďakujem za príspevky.

----
prosim respektujte obsah temy - tema nie je na diskusiu pre a proti, ale uz pre realne skusenosti.
Andrej
PS: plati hlavne pre bingam a spol.

Joo

xanti.. to moze byt pravda aj mi tvrdil ,ze som hore uzka .... inac tu ryzu som si odskusala a jeeeeeeeeej a ked som si hodila uzke tricko no fuuuuuu :-O
no nic vdaka za radu baby :-)

Zuleko

Xantipa
Musím na obhajobu lekárov povedať(myslím,že si tým myslela Chirmed, a to Mudr.Kačmára a Mudr Magda).Baby to trošku preháňajú ak povedia,že lekár im povie dajte si ryžu do sáčku a povedzte mi potom akú veľkosť chcte.to je trošku fakt prehnané!A bola som u nich operovaná a venovali sa mi maximálne,do bodky a rozmerov mi všetko vysvetlil a potom povedali nech si skúsim doma odmerať toľko ryže,že ako sa mi to bude pozdávať.a Nie ,že som prišla na konzultáciu a povedali mi dajte si 200ml ryže,300ml a 400 ml a povedzte mi čo chcete.V prípade ak si nemyslela na týchto dvoch pánov doktorov,považuj tento príspevok ako keby tu ani nebol,len som mala potrebu to sem napísať,lebo si myslím,že niektoré baby dosť preháňajú..pekný zbytok večera:-)

xantipa163

Joo
to nie je tak o kilach, ale aj o sirke hrudnika a zaklade prs ktory mas. Ked mas uzky hrudnik, resp. ziadne prsia, tak ti doktor da len to, co sa ti zmesti. Neboj, Cerven ma na to dobre oko.
Su lekari(nekonkretizujem), co ti povedia, ze ti mozu dat nieco medzi 300ml-350ml, ze nech si das do podprdy s tym objemom sacky s ryzou a podla toho sa rozhodnes. No sila. Skuseny lekar ma presne vediet, co je pre teba vhodne a co nie.

Joo

xanti.. dik za radu ak sa odhodlam niekedy ,tak chcem rez pod pazuchou...dufam ,ze bolest zdrzim :)
Zuleko to skoro ako ja, len ja mam o 5cm viac a este o trosku viac kg ... tak nechapem preco mi tvrdi ,ze uz tych 350 je na mna moc

xantipa163

Joo
pod sval boli viac ako pod zlazu, pretoze je nutne odpreparovat sval a pod neho sa vlozi implos. T.j. ked sa natiahne sval, urcite to viac boli, ako ked len makka zlaza. U mna to ale bolo tak narovnako, akurat rekonvalescencia je urcite pod sval dhsia. Pod zlazu som bola po tyzdni fit, teraz pod sval som si davala pozor a citila prsia aj mesiac.
A pod pazuchou to je troche bolestivejsie vraj...neviem posudit. Hlavne...netreba sa dopredu vystresovat, kazdy to znasa inak...mne sa ale potvrdilo, ze ked som bola v pohode pred operaciou a nestresovala som ani po nej, tak som to znasala celkovo velmi dobre.

Zuleko

Veľkosť nie je vôbec veľká,po operácii nosím podprsenku C,pred OP som mala také A,a chystám sa na reoperáciu na zväčšenie,tých 390 ml je presne k mojej postave.

Joo

fuuuuu 390ml :-) ...... tak to uz hej ..... a aku si mala velkost pred operaciou A ci B ci C ? nie su moc velke ? pytam sa ,lebo ja by som sa bala ci nebudu uz moc "trcat" tie 390 ..... ono, ked je po operacii opuch ,tak su velke ,ale "nezlakla" si sa velkosti po operacii ? a moc to opadne ,ked ten opuch ustupi ? :-)

Zuleko

Ja som bola v Chirmede v Košiciach u Mudr.Kačmára.Operovaná som bola minulý rok vo februári.Mám 390 ml,okrúhle implantáty a značka Nagor.So všetkým som spokojná a ak by som sa znovu mala rozhodnúť či ísť do toho neváhala by som ani minútu:-)))