panenstvo

alenka_maxova

Ovecka a ja stale opakujem, ze keby som prisla o partnera, mam to rovnako lahke v zivote ako clovek, ktory prisiel o desiateho partnera :) Pretoze som si vedoma toho, ze ak by to skoncilo, urcite by tam bolo nieco zle, v tom pripade by to nemalo zmysel udrziavat. Touto vecou sa v zivote riadim a mozno preto som so ziadnym chalanom neostala dlhsie ako pol roka, ale menila som ich ako ponozky :) Nebudem predsa vo vztahu s niekym, kto mi nevyhovuje :) Takze urcite by som sa nesla zabit ani kvoli strate jedneho partnera :) tot moj nazor

0vecka

2 alenka ja som nehovoril o sexualnom partnerovi ale vseobecne o partnerovi.... clovek co ich uz ma niekolko za sebou sa skor pusti vztahu ktory uz nema zmysel... takze ten to ma v zivote lahsie...

sewie

ok 30 este nemam:)ale na operaciu by som isto nesla!preboha!:D keby som bola az tak zufala tak to uz radsej capnem nejakeho chlapa a nebudem tolko vyberat:D

sewie

biela macka, skor mi to pride ze mas nizke sebavedomie ked si musis dokazovat krasu a ziadanost tym ze ta ako sama vravis "dement" prefikol...ja osobne sa za skaredu nepovazujem, vposlednej dobe sa praveze o mna chlapi dost biju:P co zas tiez nechapem, ale nevadi:D haha a som stale panna (daleko po dvadsiatke-wooow asi by som mala lozit kanalmi). ale pre mna ten prvy raz dost znamena a nechcem sa vyspat len tak s hocikym-lebo viem ze aj tak to bude o nicom tak nech to ma aspon citovu hodnotu...a preco by som sa mala vyspat s dementom ktory si to nebude vazit ked mozno ten dalsi by to ocenil....ale kazdy ma iny nazor, niektori/re sa proste chcu s niekym vyspat aby to mali "za sebou"-neodcudzujem to, myslim si ze je to kazdeho osobna vec a nazor:)kazdy nech si robi s vlastnym telom co sa mu paci, ale laskavo netvrd ze by som sa mala hambit, alebo ze som isto skareda...:)))))

biela mačka

chcela, ale nedávala som to najavo..totiž je hanba, ak je žena po dvadsiatke ešte panna - a ak by niekto chcel, tak ujdem....
exdementovi som aspon za to vdačná, že ma zbavil tej ťarchy

myopinion

biela macka, to je aky fail :D ja som teda pekna dost, to nie je o tom. a prilezitosti na sex mam tak od 15tich, wtf? :DD aha, u teba to bolo asi opacne, ty si chcela ale chlapi nie?

alenka_maxova

hlavne to tu chlapci neberte tak vazne :) Je to len anonymne forum, nie zivot. Ak vam vase zivoty vyhovuju v realnom svete, tak vedzte, ze su ludia, ktorym zas vyhovuju ich zivoty so vsetkym co k tomu patri, nech by to pre vas bolo akokolvek nepochopitelne. Pomeeee na pivo, tam mozme kecat a kecat ;)

alenka_maxova

ach chlapci moji :D S tym tescom ste to vyhrali :D
Bingham, nie nie som natolko mladucka, aby som nemala svoje skusenosti, koncim prave VS, byvam v BA uz 10 rokov (rozumej sama od 15 rokov), mam za sebou veeeela vztahov. Este nieco k mojmu osobnemu profilu ta zaujima? :D No ale to neznamena, ze vsetky vztahy boli sexualne. Kedze som akosi vycitila, ze ani jeden z tych chlapov ma nebude vediet uspokojit :) Nepytaj sa ako som to vedela, vies, mysel a intuicia funguje aj na vyssej urovni, nie len na takej, aku bezne pouzivas.
Ovecka, keby som stratila partnera, bola by som asi strasne smutna/nestastna/dlhu dobu nevyrovnana, ale ani na sekundu by som si nepomyslela, ze si uz nikdy nenajdem sexualneho partnera :D Ja s nim nie som LEN kvoli tomu, ze bol moj prvy :D Som s nim preto, ze mi dava vsetko po com som tuzila a co som pri inych nenasla. Ale vlastne co ja vam to tu vysvetlujem, ze :D