panenstvo

biela mačka

Ja sa stále hanbím, že som bola tak dlho poctivá...to znamená, že som bola škaredá, inak by som o panenstvo prišla skôr.

wreck

pani, hned som si pri vas spomenul na sobotne honitebne noci pred telkou niekedy pred 15 rokmi...
0906 111 888. zavolaj a daj mi ho sem. :))

a alenka_maxova ma samozrejme pravdu. z kazdeho jej prispevku vidiet aka je stastna, co o vas dvoch (a ani o sebe) povedat nemozem. svoje priority ma zjavne nastavene dobre a co pise aj skutocne robi. vola sa to 'walk the talk'. ebeeeenci, najst taku este jednu, na rukach ju nosim.

bingham

Alenka Maxova je zrejme este mladucke dievca a nevie ze zivot prinasa rozne prekvapenia :)

ale s tym tescom to bolo dobre...a predpokladam ze nasa Alenka je Cp :D

0vecka

2 alenka_maxova kludne sa smejte... pri pannach by som sa obaval presneho opaku ze sa n amna moc naviaze a neda mi dychat... inak je to na tebe ver tomu ze mas idealny vztah a ze vsetko je ok ale ja sa zase mozem smiat tebe lebo je to ako ked sedlak z hornej dolnej ide do TESCA v BA a hovori si aky je to super velky obchod a ja si tu zajdem do niecoho ovela vecsieho a mu vysvetlujem ze tento obchod je vecsi lacnejsi atd ... ale ne on vidi iba to BA TESCO a je z toho posrati .... tak iste je to ked mas len jedneho partnera... a teraz sa zamysli nad tym co bude kedd ta necha alebo zomrie??? clovek co uz ma nieco za sebou to casom rozdycha...

alenka_maxova

bingham, tak tomu ver, ze o nic nepridem :D Pretoze ja milujem nadoraz a to plati nielen v zivote, ale aj v sexe. A kedze mam teraz pri sebe jedno uzasne stvorenie, o ktore keby som prisla, verim, ze nikto by mi ho nenahradil nielen v tom normalnom zivote, ale ani v sexe...Tym som si 100% ista :)

bingham

AlenkaMaxova...a zase ty ked budes verna jednemu tak mozno neprides ovela....ale ja keby som mal len jednu tak by som prisiel o veeeeelmi vela a to viem na 100% :DD