vzťah žena mladšia muž starší o 10 rokov, aké pozitívum?

Docctor

Často vidíme isť mladšie vyzerajuceho muža so staršie vyzerajucou ženou,je to tým,že organizmus ženy je viac opotrebovaný a Japonci maju nato pomerne číslo 1:8,t.j.muž by mal byť o 8rokov starší od ženy a v skutku je to tak,keď si postavíme take dvojice vedľa seba.....Doctor.

lujzi

čaj-urobto len to, čo ti urobí radosť, len to, aby si sa cítila dobre....vlastne je to všetko veľmi jednoduché...trebe len začať niečo robiť...

čaj

lujzi: cítim sa jak blbá že si s tým nejako neviem poradiť sama že mám dosť rokov na to aby som to vedela . jak mála holka ktorá nevie čo má robiť

lujzi

môj predcházajúci vzťah bol podobný v tom o čom píšeš, mali sme sa radi, občas utrúsil blbú poznámku, kt. sa ma dotkla, občas bol nevšímavý, keď som očakávala pozornosť, občas neurobil to čo mal, ale to čo sa mi nepáčilo.....a tak dookola, a mne postupne začali vadiť aj veci, kt. mi na začiatku nevadili.....trvalo no niekoľko rokov, keď som konečne pochopila, že takto a s takým človekom žiť nechcem a urobila som radikálny rez. Bol to môj najlepší krok aký som len mohla vtedy urobiť...

čaj

lujzi: ja sa s ním aj dobre len fakt niekedy má také tiky že mi aj občas ublíži s nejakým vtipom an moju adresu ktroý sa akurát nehodí alebo podobne, ale vie aj rozosmiať, upokojiť, pochopiť a podobne občas potešíť mini darčekom.....len viackrát som mu vravela že trošku viac prejavu toho že ma ľúbi mi chýba a tiež že nie vždy sa hodí jeho sarkasticky vtip na moju adresu , že občas to zabolí ale nevyzerá to tak že by to chcel nejako meniť

lujzi

čaj- ak máš vo vzťahu pochybnosti, necítíš sa v ňom dobre, alebo očakávaš niečo iné ako dostávaš....tak je to potrebné prehodnotiť....porozprávaj sa s partnerom o svojich pocitoch a uvidíš, či to pochopí, príjme a potom sa môžeš rozhodnúť....len ty sama najlepšie vieš čo je pre teba dobré a v akom vzťahu sa cítiš šťastná....a ešte jedna rada, ktorá sa dá aplikovať na všetko : Rob to čo máš rád alebo to nerob!

lujzi

Medzi mnou a manželom je 20 ročný rozdiel a musím povedať, že fungujúci vzťah plný lásky a pochopenia nie je o veku, ale o povahách, názoroch, spôsobe myslenia a pod. Predtým som mala partnera v mojom veku a nedopadlo to dobre...teraz sme s manželom skoro 24 hodín denne spolu ( lebo spolu aj pracujeme) už 8 rokov a nemáme vôbec pocit, že si ideme na nervy, alebo že si potrebujeme od seba oddýchnuť....vôbec nie. Práve naopak je nám spolu v každej chvíli krásne, vždy máme o čom hovoriť a sme spolu šťastní. No boli aj názory v našom okolí, že čo mňa takú \"mladú\" a čo jeho takého \"starého\" môže spájať. Verte, že môže a veľmi veľa. Znova opakujem nie je to o veku!

čaj

ja mám pochybnosti ked sa ku mne niekedy chová laxne- že mu jedno že som pri ňom alebo podobne, niekedy jeho odpovede otázka: zajtra sa vidíme? on: mne je to jedno však môžme,
v tých to momentoch mám tie pochybnosti