Je 13 sex.partneriek vela?

wiwienka

prezradil mi ho sam..nemame problem si take veci hovorit..ked som s nim, je to krasne, bez neho vsak cez den niekedy mam tieto myslienky..je to strasne..

alenka_maxova

je to jeho minulost a pokial si ty jeho pritomnost, nemas preco riesit to, co bolo. Ak mam povedat za seba, ja by som takeho chlapa nechcela a nemohla mat. Ale to som ja, ty si zas ina osobnost. Ja som vsak tiez nieco riesila z minulosti mojho draheho a dlho som sa preto trapila. Az som v jeden krasny den pochopila, ze to, co neustale riesim ma nielenze neskutocne obera o energiu, ale je to aj nezmyselne, pretoze to patrilo do zabudnutia. Prijala som to, co ma tak stvalo a definitivne som na to prestala mysliet. A ked sa mi este niekedy stane, ze na nieco take pomyslim, predstavim si, aka som stastna a ze sa nechcem ubijat niecim, co UZ NEEXISTUJE :)

wiwienka

Ja ho velmi lubim, ale potrebujem sa s tym vyrovnat, aby som bola stastna a neviem ako:( nikdy predtym by som o takeho ani nezakopla...

alenka_maxova

Presne tak AdamKrt. A suhlasim s tym, co pisal Wreck :) Inak, ako chapem, ze clovek chce pocut aj nazory inych ludi a tak, ale....ked sa jedna o taketo veci, nerozumiem preco sa radsej neriadia poniektori tym, co chcu, co citia a co sa im zda "normalne". Pre niekoho moze byt 1 sexualny partner vytuzena meta, pre niekoho je potrebne, aby ich vystriedal viac. Cize je to velmi individualne. My ti tu wiwienka len mozme pisat, co je pre koho prijatelne a co nie. Ale dolezitejsie je to, co je pre teba samu normlane...

brunetka_a

načo to sem píšeš... máš nutkanie sa vyvyšovať ,alebo čo ...

neviem či to je dokaz toho že si chceš bud len užívať ...alebo neviem no..

je to tvoja vec , čo mi máme stvojimi sex. partnerkami..maj si ich kolko chceš..

wiwienka

tak mne to vadi, lebo ja som mala len 5 a ku kazdemu z nich som nieco citila...nedokazem pochopit ludi, ktori si uzivaju na jednu noc a tato jeho temna stranka alebo ako to nazvat ma sklamala...proste...keby prisiel teraz nejaky iny muz do mojho zivota a mal by tie iste vlastnosti s tym, ze ovela menej partneriek, asi podlahnem...

doubledog

z hladiska priemeru je to dost

z hladiska toho, aky je to clovek a aky ma pristup ku vztahom je to vec, ktora nemusi nic znamenat.

morena

wreck: ahaa, tak to bolo myslene milo vlastne..v kontexte tvojho prispevku to vyznelo inac :)
co by som si pomyslela? ja ti dokonca napisem, co si myslim :) mam priatela styri roky, dali sme sa dokopy, ked sme mali obaja po 25. Hned na zaciatku sme si povedali, ze sme si svoje odzili (ziadne 'chvalenie', to preto, lebo casom sa clovek od novych znamych hocico dozvie, tak aby nevznikali velke prekvapenia, keby sme si tvrdili, ze sme svoji treti :) ) viem, ze mal viacero bab ako tych 13, ale neodsudila som ho zato, preco by som mala? do 20-ky bol bez frajerky, a sex ako kazdy clovek potreboval :) potom vazny vztah, po nom sam, chaty, diskoteky, jasne, ze sa cosi prihodi :) a vobec si na zaklade toho, ze mal predo mnou ine baby (ine, ako tie s ktorou mal vztah) nemyslim, ze je zly partner. A nedava mu to automaticky predpoklad, ze ma bude podvadzat. Ludia zahybaju v roznych situaciach, bez toho, kolko sexualnych partnerov predtym mali. A ked predpokladas (co je aj pravda :)), ze som uz vyburena, a chcem mat staly vztah, preco to nepredpokladas aj u neho(ze je uz vybureny, na zaklade toho, ze si uz svoje odsexoval)? To je suhra viacerych osobnostnych crt, nie som ziarliva, a ozaj nevidim dovod po veceroch rozmyslat do ktorej sa v minulosti spravil :) ide totiz o to, ze som vedela, do coho idem, neprekazalo mi to vtedy, neprekaza mi to ani teraz. Svojich byvalych sex. partnerov nerozoberame, ved preco? co bolo bolo :)
K tej studii-samozrejme ze je pravdiva, to ani nepopieram, ide mi skor o to, ze automaticky podsuvas nazor, ze to, ze clovek ma viac sex. partnerov, nie je spravne.
a preco si myslis, ze keby mi povedal, ze mal iba dve partnerky, tak si ho cenim viac resp. preco by som onho mala mat vacsi zaujem? To je prave o tom, ze clovek hlada to, co je mu blizsie, tym ze ja som mala tiez viac sex. partnerov automaticky inklinujem k niekomu podobnemu. A tym vlastne mozme debatu uzavriet, ze kazdy sme iny, a kazdemu nam vyhovuje cosi ine :)