obarenina

darky

hmm a nemate tu s tym laserom niekto skusenosti ? a kolko to stoji? ak by sq pritrafila jazva nahodou alebo tie flaky ako zosvetlit ?

hviezda01

jazva je biela,ona to ma medzi zapastim a laktom z vnutornej strany...ma to ako malu mapku..a opalit sa to isto neopali...

darky

ja to mam na celom dekolde aj na prsnik sa mi voda dostala a pri pazuche smerom k plecu a hrozne sa bojim ako to potom bude vypadat keby pouzvam potom krem kolagenovy na jazvy pomoze to ?

Joo

obarene chces znovu opalit ? :-)) nie, nie ja viem ako to myslis ..... aj ja mam jazvicku na nohe od vyfuku to ma brat prevazal na motorke a ja sikovna sam si nohu oprela o vyfuk a jazvu mam stale .... opalit sa opali ,ale fliacik tam je .... a ty to mas kde ?
(inac ta motorka bola dedova ,taka stara aj sajtku to malo ,ako za vojny .... no brat sa "hral" na generala ... bohuzial)

darky

asi to je indivualne ze ?

ja tam mam pluzgieriky,dve mokvave ranky a cisto cervenu bolavu kožu po ktorom ostanu jazvicky ?

darky

bingham

myslim ze u deti sa to hoji ovela rychlejsie a ja uz mam nad 20 :( bojim sa hrozne ze mi ostanu ked nie jazvy tak flaky :(

bingham

mne sa to stalo ked som bol maly...prisiel som k sporaku a vylial som na seba hrniec vrelej polievky a mal som to na hrudniku a tvari..., davali mi nato tiez nejaku masticku ale v pohode uplne mi to zmizlo...

neboj zmizne to aj tebe :)