Dukanova diéta od 20.4.-pridáš sa?

orchidejka

catali-na
ja preto nepisem co som jedla, lebo som to hned na zaciatku vzdala..v piatok som sa ako tak este drzala, ale ku veceru radsej ani nekomentujem. navyse je vikend tak to duplom. zajtra zacinam dalsim pokusom..no ked vidim ze si schudla uz hned aj 2 kila, tak mam vacsiu motivaciu..

ako robis tu otrubovu kasu?

inak aka bola tvoja povodna vaha ak sa smiem opytat a kolko dni este ides drzat tuto prvu fazu?

winki

catalina umele sladilo je ovela horsie ako rafinovany cukor...ked už sladiť tak medom alebo este lepsie javorovym sirupom

Catali_na

ajkakolonajk kľudne sa pridaj.... bola by som veľmi rada..... teda budem :) a budem rada ak nám neskôr zdelíš aj tvoj jedálniček+ ako sa cítiš a tak.. ved vieš.... ja mám 3 deň v prvej fáze... cítim sa výborne... na raňajky bolo jogurtové mlieko -vrel odporúčam a ak chcete, dám sem recept... na olovrant otrubová kašička.... obed boli pečené kuracie prsia a na večeru si ich dám tiež... a zajtra chystám dukanov chlebík... a bola by som rada, ak by som nebola jediná čo tu píše svoj deň... mohli by ste sa pridať všetky... aj ty orchidejka spolu s ostatnými.. ak by ste sem písali každý svoj deň budem veľmi rada :))

P.S.: Som nadmieru pokojná.. za 3 dni sú 2 kilá dole!! :)))

ajkakolonajk

cafte, pridavam sa... sice idem od zaciatku mesiaca, ale rada popisem s vami :) informacie cerpam z -odkaz odstránený- (nebojte sa kliku, je to len skracovac linkov), rada sa podelim o skusenosti :)

Catali_na

TAK DNESKA som si urobila na raňajky vajíčko+ šunku a čaj s umelým sladidlom... na obed bola výbrná chutnučká otrubová kaša... mňam!:) večer chystám pečernú rybyčku :))

ponozka

nie vsetko nie, uz sme sa nizsie bavili o tom maso, mliecne vyrobky, syry, vajicka a zelenina v mensom mnozstve kedze tato strava obsahuje aj skryte sacharidy.

orchidejka

cize si papala vsetko ako obvykle len si si davala pozor aby to bolo len 20g sacharidov ano? ale to nie je strasne malo 20g?

ponozka

a tam sa vlastne tuk aj moze plnotucne vyrobky, syry, mozete slaninku, klobasku... ja som ale len raz si dala do kuracej zivanky par koliesok klobasky a slaninky, bryndzu, syr :) trosku na zmenu