Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväščovanie pŕs

Príspevok v téme: Zväščovanie pŕs
Catali_na

dopočula som sa, že kamarátky mojej dcéry (ôsmačky) vraj berú steroidy na prsia... keď ich berú majú ich väčšie a po strate efektu sa "vyfúknu" a sú popraskané... nechutne to vyzerá vraj.... chcem ale vedieť, je to takto možné, takéto steroidy existujú? dajú sa kúpiť a z netu? lebo nechcem aby do toho ošiaľu spadla aj dcéra
ďakujem

Catali_na

Brunetka, skúsim, ale píšem preto, lebo viem, že je nešťastná, lebo ich má menšie... dokonca mi tvrdí, že najmenšie z triedy, a tošku jej to ničí sebadôveru...

brunetka_a

je to tvoja dcéra prečo jej to nevysvetlíš normálne ?... ked jej to zakážeš ešte skorej si tu kúpi , a ked nie ona dá niekomu peniaze aby to kupil tajne.... deti su vynaliezavé ... normálne sa snou porozpávaj že jej narastu prsia samej, ked tak jejukáž niake obrázky po vysadeníí...

RNG

Nie steroidy, ale rastlinne steroly, co su polotovary na rozne hormony.Na trhu su rozne zmesy na podporu rastu prs, niektore horsie, niektore lepsie .Na nete si mozete najst rozne vyrobky a ich porovnavanie, od zien, co ich pouzili. Na tuto temu som uz pisal, mozete si to vygooglit pod mojom nickom a slovom prsia.
Zialbohu medzi roznymi prosduktami su velke rozdiely, napriek bombastickej reklame mnohe pracuju velmi slabo, ale su aj dostatocne ucinne pre znacnu cast zien, najma takych, co mali v teen rokoch hormonalne poruchy a preto im prsia nenarastli dostatocne.
A samozrejme to pracuje skor pre velmi mlade zeny, pre starsie to nie je extra ucinne.

Catali_na

kriste, viem, že jej nezabránim aby to na Pc našla, len som chcela rady, a vedieť, či je to naozaj vôbec možné.... ale jedna z nich ,ktorá tie steroidy berie (osobne som ju videla) je chudučká..tak neviem

mia78

ja som ich uzivala ale zo zdravotnych dovodov pol roka pribrala som vsade nielen naprsiach

co uz tie decka vymyslaju s kravinami

mia78

lenze z tych stereoidov pribera sa celkovo nielen na prsiach
pocas uzivania je strata vapnika plus si moze zapricinit cukrovku a ine ochorenia to neni na dlhodobe uzivanie

a vysvetli jej ze lepsie byt chuda s malymi prsiami ako kopa hnoja s lajdakmi

alenka_maxova

a ked ti napiseme, ze sa daju kupit na nete, tak co? Zablokujes u dcery v PC tu stranku aby sa k nej nedostala? :D Kebyze to chcela tvoja dcera vyskusat, najde si milion inych sposobov, ako si to zadovazit (od niekoho ineho a podobne). Cize tu skor ide o nieco ineee :D Nuz aj tak, v zivote som o niecom takom nepocula, cize neviem, kde sa to kupujeee :D :D

Článok dňa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.