Vcely-preco hynu?

Vemeno

Minule davali v TV, ze kdesi v okoli Sah uhynuli velke mnozstva vciel. V okoli sa nikde nepostrekovalo. Stalo sa to, ked sa niektore vcely vratili zo znasky a dalsie vcely sa nahle otravili. Znamena to, ze za tym asi nebude chemicky postrek, choroba a ani elmag. ziarenie. Jedine, co pripada do uvahy su prave tie GM potraviny. U nich sa prave menia vlastnosti tak, aby uz obsahovali vylucky zhodne s postrekmi, takze ich netreba striekat.

rybicka

Ja som citala clanok, ktory tvrdi, ze vcelam velmi skodi elektromagneticke ziarenie, ktore vysielaju nase elektronicke "hracky" a tiez geneticky modifikovane rastliny, s ktorymi sa vcely dostavaju do styku.

articles.mercola.com

Ked nam to znici vcely, tak cely potravinovinovy retazec padne ako domcek z karat.

RNG

Je niekolko nakaz, najma hniloby, co napadaju vcely dnes.
Antibiotika na ne su sotva ucinne.A ine sa pouzivaju velmi malo.
Ja som napr poradil pribuznym pouzit koloidnu striebornu vodu a roztok GSE. Uvidime, co mi na to povedia.Albo ci to vobec pouziju skor nez im hniloba znici cele vcelstvo
Viac o chorobach najdete tu
en.wikipedia.org
Kedze vcely opeluju znacne mnozstvo polnohospodarskuych rastlin, bez vciel bude doslova pohroma v polnohospodarstve a ovocinarstve.