menštruacia-tampony

Đanielle98

Ahojte, tak ja sa tiež pripojím k diskusii. Ja tampóny používam už skoro rok a som s nimi dosť spokojná,aj ked by som si v najsilnejšie 3 dni nemohla dovoliť dať si tampon sam,takže si vždy dávam aj vložku..a to ešte len budem mať 14...Mna to s vložkami nebavilo, nemohla som ležať ani sa poriadne hýbať, lebo mi to bolo nepríjemné...takto je to aspon trošku vačší pocit čistoty, aj ked nie veľký a je to lepšie...So zavádzaním som trochu mala problém, bála som sa...ale tie vložky mi na toľko vadili, že raz som si povedala, dobre, ten tampon tam dám a bude to fajn, aj keby sa čo malo stať..a nejako to šlo..nemôžte ho dávať stále len rovno..pozrite si nejaky obrázok, určite pomože :) Veľa šťastia :) a ja som spokojná s kotexami...alebo občas o.b., len tie sú dosť predražené...Držím palce :)

zuzana100444

Lunam tak čo som mala ísť s vložkou do bazéna? To sa ináč nedá a si myslím že tých zopar razy to neuškodí :)

zuzana100444

dnes som ho dávala 2 raz a už to išlo lepšie ale ešte ho trochu cítim dúfam že na 3 raz ho už nebudem cítiť vôbec :) ale obávam sa toho že ho nevytiahnem :/

zuzana100444

No po tomto raze sa už tak bojím že ho už asi vôbec nedám ja som bola úplne uvoľnená vôbec som sa nebála ale proste som prišla do takého miesta kde to bolelo :/

saldinka

skus aplikator.ked som si prve razy davala tampon sama rukou, tak tiez som mala bolesti, citila som ho tam v kazdej polohe, raz mi prislo az zle. citala som, ze lepsie za zavadza s aplikatorom, tak som si kupila tampaxy, ktore maju aj aplikator a odkedy si davam tampon s nim, nikdy nemam problem, uplne mi tam sadol, ziadne neprijemne pocity. minule sa mi stalo, ze som ten aplikator nemala poruke, tak som si tam zase supla ten tampon sama, rukou a znova som sa citila hrozne,musela som ho vybrat,a radsej si dat vlozku. akosi mi to rukou samej nejde, musim mat ten aplikator. ten ti pomoze dat si tampon spravne hlboko a vobec to neboli, ked si ho davas

zuzana100444

vybrala som ho ale ma to ešte bolelo aj potom :/ ja som už bezmocná zajtra ideme do aquaparku a mne ho vôbec nejde dať ďalej :/