PEZINOK - nejaká kočka na spoločné chudnutie?

sisi.

Ahoj, no da sa to zvladnut na jogurtocha rybacom mase. Vsetko mas na dukanovadieta.com a mam 22 rokov 170 cm a teraz 59 kil.... Mala som uz 66 :/ a hej liezlo mi to uz trocgu hore irkom ale da sa to zvladnut :)

Merryy

Ahoj sisi :) Heej? To je super! A vieš mi poradiť, ako na to? Alebo ak by si mala nejako extra veľa času :) , nemohla by si mi napísať do mailu celý jedálniček, čo si papala tieto dva týždne? Alebo odkiaľ si čerpala info, recepty a veci podobné?? A mám na teba ešte jednu otázku - myslíš, že pre mňa ako tú, ktorá nemusí moc mäsko, je zvládnuteľná tá diéta?? Ryby, aj syry a mliečne výrobky môžem. A nelezie Ti to hore krkom, keď stále len bielkovinové veci papáš?? :) Ďakujem krásne za info a ak by si si našla teda čas na ten mailík, tak môžeš na: 2potvorka2@gmail.com

A inak - koľko máš rokov, vek a výšku ak sa môžem spýtať?? :)

katka96

skus si dat do googlu dukanova dieta jedalnicek,kukni viacej stranok jak ja a myslim ze tomu pochopis. Co som citala diskusie zevraj schudli :) alebo este som nasla ze south beach dieta. Kukni

Merryy

No zatiaľ som o dukanovej diéte nepočula, ale práve mám otvorenú stránku www.dukanovadieta.com. Zatiaľ tomu ešte moc nerozumiem - práve to študujem, ale čo pozerám ten rozvrh jedál na jednotlivé dni, tak niektoré veci ani neviem čo sú zač :)) Je tam napr.obed: pečená ryba so zelenou fazuľou a paradajkami a potom tam je rebarborová detská výživa. - to akože si mám dať spolu na obed, alebo?? Nevieš mi s tým náhodou poradiť??? :)
A vieš o niekom, kto túto diétu držal, prípadne ako s ňou dopadol?

katka96

takze ja mam 20r. som z BA a mam 63kg a 177cm. Ciel 57kg. 90dnovku drzim prvy krat,ale sestra s nou uz schudla. Skus dukanovu dietu,nieco ako 90dnova dieta. Pocula si o nej uz?

Merryy

Ahojte, super že sa niekto našiel na spoluprácu :))
Popravde - ja som tú 90-dňovku držala s malými prestávkami uplynulé 3 roky s výnimkou posledného a zistila som, že na mňa tá diéta opakovane už žiaľ nefunguje, keď tak, tak len faaakt minimááálne :((( Teraz by sa mi moc zišla nejaká fakt účinná - ale normálna diéta, ako je táto 90-dňová....
Ale ak by ste ju teda moc chceli vyskúšať,tak to skúsim ešte raz s vami :)
Už ste ju niekedy držali??? Či to bude premiéra??
A mohli by ste mi napísať niečo teda o vás - koľko máte rokov, či ste priamo z Pezinka, koľko vážite a meriate, a nejaký ten váš cieľ - koľko by ste chceli dať dolu.. hm?? :)
Ja mám 25r., 80 kg a 172cm