Zaseknuta

Príspevok v téme: Zaseknuta
karolina.

Ahojte..chcem sa vam zdoverit so svojim problemom..uz od 18 sa trapim koli velkosti mojich prs..su totiz male..nieco medzi 1 a 2..a mne to vadi..kedze mam 23 rokov tak okrem tehotenstva mi uz nikdy nenarastu..neviem sa s tym zmierit..vzdy som tuzila po krasnych velkych prsiach..tie vsak nikdy nebudem mat..viem ze taketo veci sa za problem nepovazuju, ale ja som na tejto teme akokeby zaseknuta..musim sa z toho dostat ale neviem ako..na plastiku peniaze nemam a ani neviem ci by som taky zakrok postupila...mala by som sa zmierit s tym co mi priroda nadelila ale nedokazem to...

karolina.

renushik,

ked si chuducka tak 1,5 je tak akurat..ja chuducka nie som..ja mam vysportovanu postavu a tam sa mi tie trojky hodia..:D joj vela asi chcem..:D

renushik

ja mám asi takú veľkosť ako ty, ale absolútne neriešim, mne sa dokonca páčia, nevedela by som si samu predstaviť ako prsaticu nejaku, nejde to k mojej osobnosti a utlej a chudej dievčenskej postave (celkovo mám taký mladistvý výraz) :D

karolina.

hopy

Takych, ktorí by si hodili mech na hlavu a isli na to len koli kozam je podla mna ovela viac ako takych ktori si vsimaju aj ine veci..neviem preco su chlapi na tom tak zatazeni..:D

karolina.

Viem ze male prsie ma svoje vyhody, ale predsalen vacsie prsia maju tych vyhod viac..:D nemyslim tym stvorky, patky..ale take normalne dvojky resp. trojky...uz som prestudovala cely net ohladom toho ako si prirodzenou cestou prsia zvacsit...ale vsetko su to len bludy..keby tabletky zaberali tak behame tu vsetky s minimalne trojkami..:D no proste sa necitim atraktivna..mam nizke sebavedomie..

hopy

ja , čo som muž :D aspoň si tak hovorím :) viem povedať že nie všetkych priťahuje poprsie alá pamela ... popravde nejde o poprsie ide o tvár a postavu ... poprsie si všimam pomenej ... :) ale sú aj takí ktorí by boli ochotní prehodiť cez tvár mech a ísť na to len kvoli kozám ... treba si nájsť partnera ktoremu na tom nebude záležať ... taká je vačšina čo počuvam a viem z okolia :)

Kia78777

ahoj, tak ja som mala tiež obdobie, kedy som riešila tento problém, ale v túto chvílu by som svoje 1,5ky nevymenila za nič :) skús pouvažovať nad výhodami aké máme a nemyslieť negatívne, napríklad väčšie poprsie pridáva roky, pokiaľ menšie vzbudzujú dojem mladosti :) a čo sa týka oblečenia,kočky s veľkými prsiami majú často problém s vrchným dielom, nemôžu si dovoliť nosiť mnoho vecí, ktoré my môžeme.. ja zas naopak z okolia počujem sťažnosti, že by menili za menšie prsia, keďže už po 25tke začínajú riešiť problém s gravitáciou..... a po ďalšie mne prídu v nesprávnom oblečení veľmi vulgárne...a na záver: my máme aspoň istotu, že chlapi sa nám pozerajú určite do očí :) treba brať s nadhľadom

Blondula

trosku sa mylis ! nie je napisane,ze ak si tehotna,tak mas "lajdaky" o 2 cisla väcsie :D ja som tehotna bola a ciciky mi ostali take iste ako pred tehotenstvom :D