Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
stella 86

Ahojte,

Blizi sa mi operacia nosa a chcela by som vediet ze co ma caka. idem k doktori Cervenovi. Prosim ak niekomu z Vas operoval nos podelte sa prosim so mou s Vasou skusenostou. Chcela by som vediet co sa deje pre operaciou (ako a ci vam este vysvetli co ide s nosom spravit - nakresli vam nieco?, potom vas hned uspia, alebo najprv Vam anesteziolog nieco vysvetli) a potom po operacii, ako dlho ste tam museli ostat a ci vobec? (ja idem na celkovu anesteziu). potom po operacii, aky je pribeh hojenia a ci ste spokojni (vsimli si to vasi znami?).

Dakujem! :)

jjjj

sumienka:
ja ti nepomozem lebo som nebola u cervena na op ale drzim ti prsty nech je tvoj nostek rovnako krasny ako ten moj :)

sumienka8888

ahojte baby tak sa teším dnes som sa objednala u dr. červeňa na konzultáciu, pevne som sa rozhodla že idem k nemu študovala a študovala som toto fórum tak som sa rozhodla pre ňho nerada by som totiž neskôr riešila nejaké opravi a tak ale konzultáciu mam až 21.06.2013 ale šak ked som s mojím noštekom žila 25 rokov tak ešte trošku vydržím bola by som velmi rada ak by mi niekto kto u nho absolvoval opku nosteka poslal foto pred a po na brunetkaS@azet.sk ďakujem:)

Alicia

ahojte baby :)
o rhinoplastike uvazujem uz dlhsie kedze mam mensiu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"gulicku\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", ale rada by som si pozrela nejake tie prace od p. dr. cervena :) skoda ze tu nieje galeria :/

Fili

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s MUDr.Sičákom z ORL v Ružomberku. Odporučili mi ho, ale chcela by som viacej referencií. Ďakujem

nosaaaaaak

baby, aj ja budem vdacna za fotky nosikov od dr.cervena. kludne si fotky orezte, fakt ma zaujima nos :) moj mail: nosana@pobox.sk
diiiiiiky.

zuz_ana

ahojte,
neol by niekto, kto bol na operacii nosa u MUDr. Cervena, ochotny poslat mi fotky? Pre operaciu som uz rozhodnuta, stale vsak neviem, u koho :( Realne uvazujem nad MUDr. Cervenom. moj mail je ewew@email.cz. Dakujem velmi pekne