cvicenie a chudnutie?

Príspevok v téme: cvicenie a chudnutie?
nina6

som celkom chuda, ale do leta chcem schudnut 4kg. Mam trocha vacsi zadok pricom to nevyzeral dobre kedze som chuda. Vyskusala som ze som jedla zdravo, 4krat denne,ziadne sladke,vela vody plus som k tomu cvicila kazdy den hodinu. Lenze nic som neschudla. A litka sa mi zacali uplne formovat,sa mi zvacsili. Tak som sa nasrala ze nechcem vyzerat ako chlap a prestala som cvicit pricom jedalnicek som mala stale taky isty. A schudla som 4kg za mesiac a pol. A kedze som citala ze ked chces schudnut hlavne je aj cvicenie. Tak sa chcem spytat, ze aky k tomu mate vy vztah ked chcete schudnut niake kilecko?mam cvicit ci nemam ?

ivanana

kazdy reaguje na to inak :-) treba si uvedomit, ze pri pravidelnom cviceni sa straca tuk a nabera sval, a sval je tazsi ako tuk, je dobre ze si cvicila a je skoda, ze si prestala... tie 4 kila boli z vacsej casti svaly, tebe by stacilo cvicit 2-3krat do tyzdna po 40-60 minut pre lepsiu kondicku a vytvarovanie sa, ved nie je pekne byt sice chuda, ale mlandrava no nie?
a vaha nie je az taka podstatna, dolezite su miery a tvar tela, napriklad ja uz konecne chcem pravidelne cvicit, ale mojim cielom nie je zhodit nieco lebo to ani nepotrebujem, ale chcem spevnet a krajsie vyzerat a lepsie sa citit :-)