Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Ahojte, želám všetkým pekný deň.
Jana, blahoželám k rozhodnutiu prejsť na raw, tak nech sa ti darí. Prečítať 104 strán, no super, ja keď som tu začínala tak ich bolo okolo 30. A máš pekné číslo za menom - moje naj.

GoFruit

Ahoj Jana, vitaj v klube. Velmi si vazim ze si si presla celu diskusiu, si super.
Krasny den vsetkym pozitivne naladenym a vela slnka v dusi.

Jana7

Ahojte baby,

tak sa mi dnes konecne podarilo precitat vsetkych 104 stran co ste tu od zaciatku popisali.
Velmi mi to pomohlo, hlavne prispevky od GoFruit ;)
Rozhodla som sa k Vasej komunite pridat a prispievat mojimi skusenostami a napredovanim.
Myslim, ze je lepsie ked v tom clovek nejde sam, ale ma podporu, aj ked len taku "virtualnu" :)
Na rawfood som od januara, s mensimi prehreskami zo zaciatku sa drzim dost dobre. Obcas este spravim nejaku tu zeleninku na pare, ale po precitani vasich prispevkov sa chcem vzdat aj toho.
S radostou citam Vase prispevky ako ste pozitivne naladene a prinasa to optiminzmus aj mne. Dnes si chcem nastudovat kurz "Zmenit zivot za 30 dni" a co najskor sa do toho pustit :D
R: psyllium, 0,5 l vody s citronom, 6 jablk

GoFruit: Dakujem za mail a povzbudive slova, velmi si to vazim ;)

Ste super partia, som rada ze som Vas objavila, pekny den :)

GoFruit

Inac , co som pred tym pisala, ze som robila cibulovo chia semiackove krekry, nebola som sice nadsena ale teraz som viac nez nadsena lebo maly ich tak zbastil az sa po nich zaprasilo, či ani to sa nestihlo.
Rosemary, zacala som jest mladu cibulku bez soli. Najviac mi chuti, ked si ju pokrájam na kruzky a natriem na ne na hrubo mandlove maslo. To je obrovska pochutka.

GoFruit

Ahojte kde ste krasky?
Ja sa len chcem pochvalit ze sa mi skvele dari a citim sa bajecne. Stale lepsie a lepsie. Uvedomila som si, ze uz vobec nemavam chut na varene odkedy si robim klystiry. Zivot je krasny a dufam ze si ho aj vy uzivate a ze si tu nejdem pisat sama so sebou...ale aj to si mozem, preco nie?

GoFruit

m.novinky.cz

uzasny clanok o veganskych sportovcoch, velmi odporucam hlavne tym ktori su presvedceni ze len maso a mlieko vybuduje svaly a da silu.

Ja sem dnes hodim svoj idealny jedalnicek
R: OJ 7dl
O: fifi banany asi 5 - 6
smoothie z pol ananasu, manga, 3 bananov a kelu a oj - dokopy 1, 5l vsetko som vypila naraz
V: stava z kuceraveho kelu, mangoldu, 4 mrkiev a trochy cervenej kapusty 5 dl
durian
kusok este z tej torty cokoladovo kokosovej co som robila pre syna

krasny vecer este

GoFruit

Baby, som nadsena, dnes som vyrobila svoje prve pesto, dost od oka na uhirkove spagety, je bajecne, vynikajuce, uzasne, teda bolo. Maly mi z neho dost zladoval - divila som sa lebo on nove recepty neskusa.
Dala som bazalku z jedneho crepnika, cesnak medvedi, piniove oriesky, slnecnicove semienka a trochu kesu lebo toho bolo malo do mixeru a sol a nerozmixvala som to do hladka len tak na hrubo. Dalsie nebicko v pusinke. Velmi odporucam.
Rosemary, nech uz mame tu restiku, mne akosi teraz velmi vychadzaju vsetky recepty. Dari sa mi perfektne.
Dufam ze sa vam vsetkym dari, ja sa mam kazdym dnom lepsie a uzasnejsie, vysledky sa dostavuju kazdy den...baby velmi odporucam ten 30 dnovy kurz na rozkvest.cz....
Prajem nam este krasny vecer

Sedmi_kraska

Ahojte :) neprispievam teraz veľmi často, lebo trávim viac času von , s ľudmi, čítaním, športom a tak :)

Včera sme boli v prírode a nazbierali bylinky :) žihlavu, podbel, plúcnik, jahodové listy atd
takže dnes : R: smoothie- hrsť tých bylín + 4jablká a 2 banány
O : kokosové mlieko + 5 banánov

som stále hladná a mám na niečo chuť, neviem čo mi môže chýbať, ale fakt, stále by som niečo jedla :/

GoFruit

Dnes som stravila vela casu v kuchyni a vyrabala raw pochutky. Spravila som pizzu z tohto videa - teda cesto - www.youtube.com
velmi odporucam ak mate food processor - nie mixovat mixerom - inac karfiol vypusti siru heehe
a natriet na hrubo na papier inac sa vam to rozpadne ako mne. Alebo sa mi porozpadavalo lebo som dala malo olivoveho oleja? No ja sa s nim velni nekamosim ale tak je to pochutka.
Dalej som robila karamelizovanu cibulu -raw - no tak to je pochutka na ntu, to je vazne dobrota.
a este som robila krekry z jajsem - cibulovo chia semiackove. To uz nie som taka nadsena ako som predpokladala - je to dost fadne a dost ich treba zut.
Zacalo ma velmi bavit vyrabat raw jedla, zajtra chcem vyskusat dip z kesu orieskov.

inac som dnes mala uzasny den, zas som ho stravila takmer cely sama, moj manzel je proste uzasny v tom ako sa venuje malemu.. parada, som nadsena z hojnosti casu pre seba
dobru noc

Rosemary

Gofruit - presne tak :)))
Ja sa väčšinou snažím zjesť posledné jedlo aspoň do 20, ale niekedy sa to inak nedá. Keď mi deti vyrastú a budú samostatné, tak to bude zasa o inom.
Charlie a môžeš nám napísať ako jedávaš ty?