Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

barbarla

ano, velmi pekne pises GoFruit toto iste bolo ked som sa snazila prestat jest LEN MASO pred asi 3 rokmi, zacali mi padat vlasy a citila som sa na odpadnutie, kdezto min rok som maso vysadila uplne v pohode, dokonca sa mi cely metabolizmus zlepsil, lebo som vedela ze je to dobre pre moje telo, preto pokracujem dalej a tesim sa z toho. :)

barbarla

tak mna teraz chytila silna migrena cize na veceru som uz nic nejedla len pila vodu s citronom, snad to nejako vyplavim z tela, nic ine mi totiz nepomaha.
GoFruit ako presne si sa naucila ovladat svoju mysel? popripade ako meditujes? toto ma velmi zaujima, lebo mam v zivote momentalne dost chaoticke obdobie a potrebujem si verit, zbavit sa stresu, co nie vzdy dokazem. Preto som zacala hybat so svojou stravou a chcem sa este zdokonalovat /mam 18 rokov/. Keby mas nejake clanky, tak si ich velmi rada precitam :)
dakujem a este prajem krasnu noc :)

GoFruit

A toto je moja rada kazdemu cloveku co vaha a pochybuje o surovej strave: NECHODTE DO TOHO. LEBO VASE STRACHY A POCHYBNOSTI VAM PRINESU PRESNE TO, CO NECHCETE A COHO SA BOJITE. Tato strava je pre tych , ktori su o nej presvedceni na vsetkych urovniach. Tym spravi dobre. Tych vylieci. Kto tomu neveri si aj tak dokaze ze to nefunguje. ( nehovorim teraz o tebe multilevel - ty si sa pytala na ine, len otazky podobneho druhu dostavam velmi casto a tak prizvukujem odpoved znovu. A to vam povie kazdy uprimny raw foodista.
Raw food nie je pre kazdeho ale nie kvoli strave ale kvole psychike jedincov.
Presne tu vidim rozdiel v tom ked niekto povie MNe TO NEFUNGOVALO A MUSEL SOM ZACAT JEST VARENE... nefungovalo lebo pochyboval.

GoFruit

Multilevel ahoj.
Su dve roviny: 1) Všetko je v tvojej hlave. Ty urcujes, ci schudnes prave tvojim presvedcenim a strachmi ktore si pestujes. Proste ked sa budes bat ze schudnes tak schudnes aj keby si co robila. Ked budes verit ze tvoje telo sa zariadi tak aby to bolo najlepsie pre neho, ze surova strava neznamena hned vychrtlost tak sa to odzrkadli na tvojej postave.
2) budes jest vela dajme tomu tych 2500 kal min. ked cvicis a budes budovat nadalej svalstvo, nemala bys i schudnut...pripadne schudnes ako detox a potom naberies co bude tvoje telo potrebovat.
Ja som schudla lebo som jedla malicko az velmi. Potom som zacala jest tych 2000 kal z ovocia ( tuky som nejedla len vynimocne avokado) a prestala som chudnut.
teraz som vychudnuta lebo mam vela dni ked z 3 jedal mam 2 stavy. Cize kalorii malo a nezaoberam sa tym a nebojim sa. Viem, som presvedcena, ze len co sa zameriam na to ze priberiem, lepsie povedane na to ze budem mat idealnu postavu, moje telo to zariadi. Ja teraz ale riesim a menim tolko veci - sustredujem sa na tolko veci ze postava bude neskor. Do leta to urcite vyriesim. Vlastne uz som si nastavila ze mam stihlu a sumernu postavu, tak mozno to uz pracuje a ja sa tomu viac nevenujem.
Skus popremyslat nad svojimi resvedceniami a ci su pre teba dobre alebo skodlive a zmen ich. Tvoje telo nasleduje presne to co si myslis, ci tomu veris ci nie.
Inac aj ja sa tesim kazdy vecer na ranajky teda moj milovany OJ. Sranda, dakedy som sa tesila kazdy vecer nacokoladu a syry a teraz na ovocko.

MultiLevel

Inak, urcite sa to tu uz rozoberalo, ale neschudli ste nejak moc po prechode na raw stravu? Toho sa totiz dost bojim, ak by som sa odhodlala byt raw 100%...Vzdy som bola stihlejsia, vela cvicim cviky na naberanie svalov, snazim sa praveze pribrat a strasne rychlo chudnem zo stresov a ked menej papam :)

MultiLevel

No baby...cim viac vas citam, tym castejsie si robim ranajky, obedy a vecere take ako vy :) Nemozem sa k vam "pridat" uplne, lebo niektorych veci sa este nedokazem vzdat, ale ste pre mna velkou inspiraciou :)
Tesim sa na rano, lebo sa tu na mna usmieva kadejake ovocie a uz teraz mam nan nesmiernu chut ;)

GoFruit

www.youtube.com

velmi odporucam toto video hlavne ludom co maju pochybnosti o raw strave a schopnostiach nasich tiel... je to v angline ale stoji to za to. Niekto sa tu raz pytal co robit pri oziareni - tu je odpoved - surova strava, klystiry, detox, remineralizacia zelenymi stavami a tzv superfoods a zahodit strach

no a ja som si este vecer dopriala kalerab so zvyskom tej vcerajsej natierky - Rosemary, som ju zdokonalila - dala som do nej probiotika a dala ju fermentovat, no paradicka a este som si pred chvilou dala mandlove maslo. Ked ho vyjem uz radsej nedokupim.
Dobru nocku, este pojdem cvicit lu jong a meditovat

Lilly

6:30 - pomaranc, 4 mandarinky
10:00 - hrušky
13:00 - 6 velkych bananov
17:00 - rozmixovane paradajky, paprika, uhorka, avokado, maca prasok, a este mam taku zmes roznych byliniek a zelených veci :-D vola sa to Vitamineral Green. Mam to z obchodu vitalvibe ( www.vitalvibe.eu ) maju tam rozne veci, doplnky, zelene potraviny

GoFruit

Ahojte,
R: OJ
O: smoothie pol ananasu, mango, jahody a oj asi 1,6 l
V: dopila som smoothie asi deci a pol mozno 2
durian
teraz oddychujem po flow joge a je mi dobre
prajem nam este super skvely vecer

barbarla

tak za dnesok :)

R: 1,5l smoothies pomarance, uhorka a kiwi

O:1,5l smoothies mango, spenat, uhorka a trocha mandli

V: nejake ovocie pokukam alebo zeleninku a len tak schrumem

Dufam ze ste mali super den :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.