Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Zhruba tak isto.
Ešte som zabudla napísať, že som asi pred 3/4 hodinou zjedla 3 banány. Ale tá večera mi vážne nestačila, mala som až kŕče od hladu a teraz mi je fajn. A to by sa malo ešte stráviť kým pôjdem spať. Teraz idem do vane. Tak zatiaľ pá.

GoFruit

Joj no to ked maly nahodne zaspi poobede v bugine tak to prebudenie stoji za to. Vrieska asi pol hodinu kym sa ukludni. Tiez som radsej ked nespi.

Rosemary

Moja malá tiež väčšinou nespáva poobede a keď náhodou zaspí, tak po zobudení je nervózna a upišťaná až kým nejde znova spať. Takže som radšej keď nespí. Dnes spala, takže som mala zaujímavé popoludnie. :))

GoFruit

Jeej ja som teraz douspavala maleho. Dnes isiel spat riadne skoro co? A to cez den nespava. Ja neviem ci je to tou stravou ze nepotrebuje spat.

Rosemary

Chichi, tak aj ja ti prajem krásny večer teda. Teraz som uspala malú, tak už mám konečne trošku kľud.
Dnes:
R: šťava z mrkvy, jabĺk a červenej repy asi 9dcl
0: smoothie - banány, jablká a šípky - 1,6 l
V: uhorka, 4 malé pomaranče, mango

GoFruit

To je super ako si tu sama so sebou pisem :D
No tak si napisem ze som este mala uhorkove spagety a omacku som spravila bez citronu a medu a chutila mi este viac ako minule. Ten citron je tam riadne zbytocny.

Prajem ti GoFruit krasny vecer este.

GoFruit

R: stava z cervenych pomarancov, klasickych, mandariniek
o: o 15tej smoothie z kelu, alfaalfa klickov, 3/4 ananasu, 5 bananov, OJ a trochu maca
V: vyše pol piel de sapo.

vcera som o 22 este dala svoje nizkotucne kale chips s cibulkou a nestihlo mi vytravit do kym som sla sat, takze oficialne oznamujem ze som si zakazala jedenie krekrov a kae cipsov po 20.