Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

vicky_025

sa kombinovať aj s ovocím? ja som doteraz nekombinovala, aj keď som celkom mala chuť si ju mixnúť s jablkom, no vraj len listová sa môže, tak teraz neviem. asi by som viac mala počúvať to, čo si žiada telo že?

Sedmikráska, super že sa už máš lepšie, teší ma to :) a ten deň v lese no paráda, niet nad takúto prechádzku do prírody a ešte aj s blízkym človekom, tam sa akosi predýcha všetko to stresové, zlé a načerpá kopec krásneho a optimistického :) ďakujem ti, verím aj, že akokoľvek sa rozhodnem, tak to bude správne. nechcem sa upnúť len na jednu vec, v každej situácii sa dá veľa dobrého zažiť a posúvať sa ďalej. ale posledné dni ma to tak veľmi láka proste sa ešte vykašlať na školu a odísť niekam preč, robiť a učiť sa jazyky, spoznávať ľudí a.. ach, mám kopec energie v sebe teraz, by som najradšej až skákala :D aj tebe želám aby si si vybrala to, čo ťa najviac bude lákať vnútorne :) a na otázku koľko mám rokov, 20, aj keď s ana to necítim, no ani na to nevyzerám, maximálne mi tipli 17 :D

ďakujem vám za odkazy na knihu a na tú stránku, už aj idem pozerať a inšpirovať sa, sa už neviem dočkať zajtrajška kedy si dačo odšťavím :D ale uvedomila som si že posledné dni som jedla tak akosi.. stále rovnako, žiadne obmeny... aj napriek tomu že sa mi žaidala nejaká obmena, tak budem aspoň raz za tri dni skúšať povinne nejakú novinku alebo čo :D

dnes bez šťiav
R- smoothie z 3 banánov, karob a 2 čl kokosu (bio, ale nie raw..)
O- 2 banány
V- šalát, paradajky, stopkový zeler a veľmi zle vybratá sójová pomazánka :/ neviem no veľmi mi išlo na chuť niečo také výrazné, mala som si asi radšej iečo pomixovať.. a ešte trochu krekrov, dojedené zo včera, mi to nedalo :D

to s tou koreňovou zeleninou by ináč zaujímalo aj mňa, lebo mi často ide až veľmi na chuť.

Lilly

GoFruit, prečo koreňova zelenina nie je až taká dobrá ? Písala si to v jednom príspevku, tak ma to zaujíma.

Pozerám si stránky WorkAway, velmi zaujímave všetky tie ponuky. Akurát škoda, že tam človek nič nezarobí, lebo predsa si musí zaplatiť letenku a potom keď chce aj cestovať po okolí, tak to niečo stojí, že.

GoFruit

Belgicania sa vzdy ked sa zvitaju a ked sa lucia davaju bozk na lice a povedia bisous - aj do pisaneho. Same bisous - pusa.

Rosemary

Ahojte dievčatá, som rada že sa máte úžasne. Ja tiež.
Vicky, tá kniha od Walkera sa volá čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, www.martinus.sk
Do zeleného slnka sa chystám asi ten posledný februárový týždeň, uvidím, zatiaľ som si niečo objednala cez e-shop. A ten vitamix čo som si zaumienila že ho budem mať, sa mi začína zhmotňovať, zatiaľ je v dubnici a v lete bude v mojej kuchynke, :DDD
Mimochodom, čo je to bisous?

GoFruit

Sedmikraska aj ja som mala vcera uzasny den. Tesim sa ze aj ty a ze su v tejto teme ludia ktori si vedia spravit prekrasne dni. Tak prajem nam aby sme sa dnes citili cely den skvele. Bisous :-*

Sedmi_kraska

:) GoFruit oco sa už sám ponúkol, že by tam chcel zbehnúť :) tak už sa teším , kedy si nájde čas, chuť a peniaze :D a pôjdeme poztieť, ja už pomaličky šetrím :) chcela by som kúpiť raw kakako práškové hlavne, a nejakú zeleninku a ovocie, oriešky - proste klasika :)

Inak včera bol DOKONALY den :) bola som s kamarátom v lese na prechádzke,dostala som od neho valetnínku - sušené goji :) :) inak vonku bolo asi 10°C , slnko krásne svietilo a upratala som si izbu :) .. a dnes to vyzerá na další nádherný deň :)

Majte sa všetci fajn :) bisous :*