Vnútorný nepokoj

Príspevok v téme: Vnútorný nepokoj
martin1985

Cawte takže môj problém je nasledovný pred troma týždnami som celú noc vracal asi 7 krát ale do osmej bolo daleko tak som privolal sanitku a hospitalizovali ma na chirurgii a dali mi infúzie. Po nich sa mi ulavilo bol som na nich asi dva necelé dni a potom mi začali dávať postupne stravu a po dvoch dnoch teda celkovo po štyroch ma prepustili domov. Nič mi nezistili bol som na ct, sono, gastroskopia teda sonda do žalúdka všetko negatívne. Bol som teda ešte týžden doma a v podstate v pohode žalúdok si postupne zvykal na stravu a začal som ho zaťažovať. Na velkú noc som si už dal aj kačicu s lokšami a v pohode. Po velkej noci som nastupil v utorok do práce a prvé dna dni mi bolo dobre. Vo štvrtok ráno ma začal príšerne bolieť zrejme žalúdok no po pol hodine to prešlo ale už som myslel na najhoršie. Den predtým som mal dva krát kapustnicu s údením takže možno som príliš skoro začal jesť také veci čo som ešte nemal. V každom prípade odvtedy čo ma to zabolelo na to neviem prestať myslieť zlakol som sa toho a už mi pripadá že mi je zle aj ked mi nie je. Cez víkend a teda aj cez volno to bolo v pohode nemyslel som na to u frajerky no v pondelok ked som mal nastúpiť na týžden poobedných z ničoho nič velká depka jak svina až pocit paniky či úzkosti by som to nazval. Do roboty som však išiel s vedomím že ved ked bude zle pojdem na priepustku domov. A veru psychika je svina a aj som išiel na priepustku domov a vypísať sa na pn. Od tohto pondelka až dodnes mám občas príšerné stavy vnútorného nepokoja, nič ma nebaví, nechutí mi jesť a neviem čo mám robiť. Obavy z ničoho nemám len sa neviem zbaviť týchto pocitov asi z toho všetkého čo sa stalo a deje od nemocnice až dodnes. Neustále na mna ide vnútorný neklud aj ked sa snažím upokojiť za chvílu do príde zas, striedajú sa lepšie chvile z horšími. Dnes som dokonca išiel psychiatričke nech mi predpíše nejaké lieky na upokojenie a na spanie lebo túto noc som toho moc ani nenaspal a to je novinka. Predpísala mi xanax na upokojenie a lieky na spánok no neviem či to mám začať užívať či to nie je návykové a či potom nebude ešte horšie