Ryšavá farba na vlasy

Príspevok v téme: Ryšavá farba na vlasy
1kindervajko

Ahojte mám už dlhšie problém nájsť peknú ryšavú farbu.. V dmke som snáď vyskúšala všetky, no nikdy to nebolo ono. Poväčšine som si kupovala červené, pretože tie sa mi po čase vymyli do ryšavo červena, no stále tam bola tá červená, minimálne jej silný odlesk. Neviete mi poradiť nejakú frabu ktorá by chytila takto pics.haircutshairstyles.com ? :) Aspoň približne.. Počula som o frabách v kauflande, vraj tam majú peknú ryšavu.. ale nebola som tam a neskúšala som, tak ak máte skúsenosti napíšte :). Avšak pre mňa farba musí byť trošku agresívnejšie, pretože mám hnedé vlasy, teda mi to tá farba musí aj trošku vytiahnuť - šampóny a farby bez amoniaku sú mi na nič.

Budem veľmi vďačná za akýkolvek názor, a radu.. ďaakujem

Catali_na

mám jednu perfetknú radu :)) choď kaderníčke, ukáž jej farbu akú chceš... a ona ti to jednoducho nafarbí.. zmieša farby a namieša ti takú podľa tvojich snov :))) a budeš hádam spokojná ! :) mame takto farbila a bola naozaj veľmi spokojná z výsledkom

gumicka44

Mozem odporucit jedine sampony ktore vydrzia sice len 3-4 umytia ale suuu super ! v DM ich maju,nejaka polska znacka Johanna v takom rysavom odtiene na obale ma ta dievcina zelene oci.Stoji euro, vyzera pochybne ale garantujem spokojnostt.! :) tie obaly vyzeraju takto ale tu tu rysavu nemaju -odkaz odstránený- ... vyzera podobne ako ten prvy ale je omnoho viac rysavejsia .