v akom veku ste dostali ...

Príspevok v téme: v akom veku ste dostali ...
1kolka1

...krámy ? pýtam sa lebo budem mať 15 a esšte stále som ich nedostala..akoze nieze by mi chybali alebo co :D len mamina minule prisla za mnou ,ze jej hovoril gynekolog, ze ak ich do 15 nedostanem tak ze mam prist a ze mi predpise nejake hormony.. nie je to blbost ? ved niektore baby dostanu aj v 16..mozno aj neskor.. ku gynekologovi nechcem ist :D este som tam nebola a je mi to aj blbe :D mozno nema co , ale aj tak :D..tak dakujem za odpovede :P

iotaaa:-)

No ja som bola vzdy dost chuda, ale ja som to dostala v 13tich.. a vtedy som merala asi 166 a vazila asi 40.. dnes (ubehlo viac ako desatrocie) meriam 172 a vazim cca tolko co ty. S cyklom ale mavam problemy.. chod k doktorovi, neboj sa, spravi ti podla mna len sono, mozno ti vezme krv (mal by podla mna) a je to jedina sanca ako zisti ci si OK. Menstruacia je dolezita.

bez_S

to je obdivuhodné , že v takom mladom veku sa zdravo stravuješ :) a tiež si myslím , že to bude tou váhou , pretože keď dospievaš čiže dostaneš aj prvý menzes tak sa zaokrúhľuješ máš ženskejšie tvary a pravdepodobne ti chýba tuk.

1kolka1

:DDD tak kto chce chodit k zubarovi ? :DD k vahe, snazim sa pribrat, ale mam rychli metabolizmus :D uz mi to aj doktorka povedala :D zatial vazim najviac v svojom zivote :P

1kolka1

vaha 48 kg ,vyska 176/7 cm ...nie som ani anorekticka, ani bulimicka, mam to geneticky dane :D nie som vegetarianka,veganka a zdravo sa stravujem, pestra strava 5x denne.. neviem v com je problem .. :P

winki

Máš už naozaj vysoký vek na prvý menzes. Ja som to dostala v 12tich. Takže na prvú návštevu gynekológa sa priprav. Nie je to nič hrozné.

neva

Dnes je len málo dievčat, čo dostanú prvý menzes po 15-tom roku života. Dievčatá dospievajú oveľa skôr, ako voľakedy.
Tvoja váha, výška? Nie si vegetarián?