ked sa muz zamiluje

Príspevok v téme: ked sa muz zamiluje
Lily.

Zaujimalo by ma ako prezivaju muzi zamilovanost s ohladom na to, ci je ich zalubenost od dotycnej opatovana alebo nie. Zda sa, ze vztah ako taky muzi prezivaju o trochu inak nez zeny, no zamilovanost neviem..sprava sa zamilovany muz tak trochu jak zena alebo to na sebe nedava moc poznat pred ostatnymi ci priamo pred nou?

tzjdt

Vemeno,mas pravdu.
Moze si mysliet,ze nemam zaujem,dokonca,ze mi vadi alebo ma vobec nezaujima.
Ale ako mu to naznacit,ked sa tak toho boijm?Prinom sa spravam ako tava.Presne tak ako pises som so vsetkymi ,len jeho si nevsimam .Je na to nieco?

Vemeno

rjdk,

ak sa ti niekto paci mozes urobit cokolvek. Mozes sa s nim zacat rozpravat, mozes ho pozvat na kavu, mozes do neho 'nahodou' narazit. Zeny maju zaujimave sposoby ziskavania partnerov. Ked sa im niekto paci, tak sa s nim nebavia, a a ak sa im niekto nepaci, tak sa s nim bavia. Ako ma on prist na to, ze si niekoho hladas, alebo , ze nie si uz zadana, alebo , ze mas , alebo nemas zaujem, ked mu to nejako nenaznacis. Ma si to sam domysliet, alebo co?

ozembuska

ďakujem :) ..arman to pre mňa znamená, že keď som s priateľom dva roky a on sa doteraz nebol schpný zamilovať, tak už ma milovať nikdy nebude... :(

rjdk

Nie tak som to myslela,len ked sa mi niekto paci,co by som mohla urobit.
Ako zena nic?Len cakat ci si ma vsimne zase?

wreck

OFRHJO, dotycneho omamis vhodnou latkou, umiestnis na vodorovnu plosinu vo vyske asi 120cm. podas ucinne anestetikum. pripravis nastroje. vedies linearny rez zhruba do polovice korpusu. ked sa dostanes az sem, zvysok ti uz bude jasny. ;)