Nevera mojej mami

Príspevok v téme: Nevera mojej mami
Martin7788

Ahojte, mam taky problem,dozvedel som sa že moja mama podvadza mojho otca :( Tato je teraz na služobnej ceste už asi 2 tyzdne, mama potrebovala aby som jej niečo opravil na notebooku tak som sa do toho pustil, chtiac/nechtiac som sa dostal na jej FB kde som si precital niekolko sprav :( pisala si v nich s dvomi mužmi a dohadovali si snimi stretka (aj sex), aj sa mi to zdalo podozrive lebo nema pracu, a rano chodila preč dost skoro ale bral som to na lahku vahu :( ked som si to precital tak som začal plakať (mam 20 rokov a som chlap) ale nedokazal som to vydržať, Otca mam velmi rad a mal som aj mamu, teraz si to totalne vyčitam ze som sa tam vobec pozeral :( ale stalo sa, neviem co mam robiť, neviem ci to mam tatovi povedat alebo na to zabudnut, ked matku už nenavidim za toto a premna ako matka skončila, tata mi je moc luto o ničom nevie :( som z toho zufaly, rozmyslal som ze pojdem psychologicke stym aby mi poradila, citim sa hrozne zle, bojim sa o tom hovoriť, bojim sa to aj vlastnej priatelke povedať :( Pomožte mi prosim čo mam spraviť

337397

sa mi nechce verit tomu co vidim, ake nehorazne zlahcovanie a tolerovanie ABSOLUTNE AMORALNEHO spravania jeho matky, manzelstvo by malo daco znamenat, no cim dalej, tym viac najma zien si z neho robi obrusok na utretie svojej pindy, ktoru im ostrieka dakto cudzi ! uplne mimo toto, zenam v nasej casti sveta je este asi velmi dobre, ked maju cas na take svinstvo, akym je nevera. ak by bolo na mne, tak tu zavediem islamske pravo, potom by videli co je to kurvit sa ;-)

treba byt zasadovy a nekompromisny, na neveru nema pravo nikto

mima0605

Verím že zistenie je to hrozné, musí to bolieť. Ja mám už rodičov rozvedených. Nikto nemá nikoho teraz. Ale vždy som si priala a prajem dodnes aby moja mama bola šťastná, ak bude ona, budem sa tešiť aj ja. Ak to tvojim rodičom nefinguje tak to je len medzi nimi, ty s tým nič neurobíš. Nevieš možno čo všetko sa medzi nimi udialo. A neviem ani perečo to mama robí... Neodsudzuj ju za tu, je to mama, ktorá sa o teba stará a aj ona chce byť štastná! ako každý. Určite to nie je správne čo robí ale možno sa to za chvíľu vyjasní a skončí to,aj ona to možno ukončí.

No v tvojom prípade by som sa o tom asi porozprávala s priateľkou ak jej dôveruješ. Ak nie tak to nerob. Neviem či či je vyspelá a taaaak. Ale ak pociťuješ potrebu návštevy psychológa, ja by som to na tvojom mieste neurýchľovala takto. Skús mame povedať že o tom vieš, že naozaj omylom a taaak. Možno ti povie prečo... A porozprávate sa. Ak by na teba vyletela tak by som jej na tvojom mieste povedala že ťa to veľmi trápi a povedz jej o svojich citoch. To by som jednoznačne urobila.

Držím ti palce.

Ja som zažila to že môj otec obviňoval a aj obviňuje celý život mamu z nevery, nikdy ho nepodviedla. Ale on ju dlhšie. Vieš ako ju to musí bolieť? Preto si želám jediné aby bola šťastná.

Loveme

Chlapče, nie všetko je také ako to na prvý pohľad vyzerá. Prečítal si si matkine správy,a máš pocit, že vašu rodinu zradila a podviedla. No nevieš prečo to urobila a či vôbec k tomu došlo. Jedna vec je o niečom písať a druhá to spraviť.

Možno sa cítila osamelá, možno vie niečo o tvojom otcovi čo ti nie a možno majú otvorený vzťah. Neviem.

Veľa ľudí ti radí sa s mamou porozprávať. Ja ti zase poradím,aby si ešte chvíľu počkal. Najprv si to nechaj uležať v sebe, pretože iba tak sa s ňou dokážeš otvorene a úprimne porozprávať. Byť tebou, porozmýšľam nad tým čo jej poviem a či som schopný aj tu pravdu prijať.
Viem si predstaviť, že si sklamaný, ale nenechaj sa touto negatívnou skúsenosťou poznačiť.

nathália08

no je to dost vážne,a čo teraz???tak ja by som sa najprv porozprávala s matkou,a potom ak by dala najavo,že jej záleží na otcovi,musela by sľúbiť,že skončí s písaním a stretávaním sa s chlapmi,alebo
ak jej záleží na tom nejakom mužovi nech to povie do očí svojmu manželovi,a nech od seba odídu.
Ak ukončí vztah s onými mužmi,tak nepoviem nič otcovi,a budem veri´t,že mame ešte zálwží na otcovi,a verím že sa všetko môže dať do poriadku.
neviem,ako by to urobil neviem kto,ale ja asi takto.
martin drž sa,neprejavuj nenávisť voči mame,aj ked to velmi bolí,porozprávajte sa iba vy dvaja.

jumbák

Ľudia, a čo by ste robili vy v jeho situácií? Prišiel na to náhodou. Je to jej súkromie, no predsa je to aj JEHO rodina. Nie je mu jedno, či sa rozpadne, alebo či ostane pokope. Určite sa s ňou o tom skús aspoň porozprávať.

akcia

deti by mali byť svojím rodičom vďačné za to, že sa o nich starajú, že ich vychovali a nie im určovať, čo môžu alebo nie. čo je to za sebectvo toto?

akcia

ježiš, toľko neférovosti a taká netoleranstnosť:
Martin, čo čakáš, aké reakcie na tomto fóre: veď si snoril v maminom súkromí, do ktorého ťa nič. nemáš 3 roky, máš 20. si dospelý. mal by si sa už starať o seba sám, veľa tvojich rovesníkov to tak robí. tvoja mama má právo naložiť so svojím životom tak, ako uzná za vhodné. podviedol si ju, aj ona ti dôverovala, keď ti zverila svoj počítač. ty ani len nevieš, či s nejakými chlapmi niečo má, iba si to domýšľaš. ale keby aj mala, je to jej vec. a presne ako ti tu už napísali: nevieš, čo je medzi ňou a tvojím otcom. nestaraj sa do ich intímneho života. žiadna šťastná manželka nehľadá vedľajšie vzťahy. a to, že má deti, ešte neznamená, že nemá právo na vlastnú radosť. manželstvo nie je väzenie, aspoň by nemalo byť. neschvaľujem mimomanželské vzťahy, pokiaľ je manželstvo funkčné a obaja sú v ňom šťastní. ale asi je to zriedkavá situácia, keď tak veľa partnerov si je vzájomne neverných. nekrič hop, kým si sám nepreskočil. nevieš ešte,čoho sa dopustíš raz ty. už si začal: tým, že si strkal nos tam, kde si nemal. nesúď svoju mamu, nemáš na to najmenšie právo. a ten výkrik malajzie či ako sa volá, to je len ďalšia sebecká reakcia.

Carie

Jak vobec mozes povedat, ze nenavidis osobu, ktora sa o teba 20 rokov s laskou stara, ktora ta porodila, vychovala, tvoju vlastnu matku? Co si ty za monstrum preboha? A co to pises, ze doma navari, opere, uprace, ozehli - a - to je sice fajn, a to je to jedine na co podla teba zeny sluzia?

Carie

Tak to uz je sila sturat sa vlastnej matke vo FB. Naco si to preboha robil? A okrem toho, si myslis, ze tvoj otec ju nepodvadza? A nikdy nepodviedol? Sa zobud! 99% percent chlapov podvadza! A ked to iste spravi zena, tak je zrazu strasne zle. Tak sa s tym vyrovnaj! Prestan svoju matku spehovat a prestan sa im starat do sexualneho zivota. Ries si ten svoj.

bea2

Pre Martina tu už zazneli rady - naozaj treba počkať na to, čo urobí mama a ak to je pre Teba ťažké, tak sa porozprávaj najprv s ňou. Rozhovor s otcom by aj tak viedol k rozhovoru s mamou a bol by o to ťažší a a možno aj nejaký konfliktnejší.
A pobavila som sa nad príspevkom Malajziazie :))), musím napísať to, čo jej tu už niekto napísal - netrep!!!(i keď nechcem zľahčovať to, čo prežila v detstve) ale , kde je napísané, že dospelí nemôžu mať facebook???? alebo nemôžu hrať solitare na počítači??? Ja bežne riešim záležitosti na FC s mojimi žiakmi a ani ja ani oni s tým nemám problém, a to už mám cez 50. Máš teda dosť pomýlené názory.