Nevera mojej mami

Príspevok v téme: Nevera mojej mami
Martin7788

Ahojte, mam taky problem,dozvedel som sa že moja mama podvadza mojho otca :( Tato je teraz na služobnej ceste už asi 2 tyzdne, mama potrebovala aby som jej niečo opravil na notebooku tak som sa do toho pustil, chtiac/nechtiac som sa dostal na jej FB kde som si precital niekolko sprav :( pisala si v nich s dvomi mužmi a dohadovali si snimi stretka (aj sex), aj sa mi to zdalo podozrive lebo nema pracu, a rano chodila preč dost skoro ale bral som to na lahku vahu :( ked som si to precital tak som začal plakať (mam 20 rokov a som chlap) ale nedokazal som to vydržať, Otca mam velmi rad a mal som aj mamu, teraz si to totalne vyčitam ze som sa tam vobec pozeral :( ale stalo sa, neviem co mam robiť, neviem ci to mam tatovi povedat alebo na to zabudnut, ked matku už nenavidim za toto a premna ako matka skončila, tata mi je moc luto o ničom nevie :( som z toho zufaly, rozmyslal som ze pojdem psychologicke stym aby mi poradila, citim sa hrozne zle, bojim sa o tom hovoriť, bojim sa to aj vlastnej priatelke povedať :( Pomožte mi prosim čo mam spraviť

JAJO77

Tvoja mama ti dala opravit notebook. ty si \\\"nechtiac\\\" narazil na jej FB a nechtiac si si precital jej sukromne spravy....Spravnejsie povedane, rypal si sa v sukromi cudzej osoby , na co nemas najmensie pravo. Zivot tvojej mamy je jej sukromna vec, ty mas 20 rokov a mas si zit svoj osobny zivot nezavisle na svojich rodicoch. ti maju pravo nakladat so svojim zivotom ako chcu, rovnako ako ty. Nepacilo by sa ti asi, keby si ty mal vztah a mama by sa ti v nom rypala. Ona je svojpravna osoba a to, co robi je cisto jej sukromna vec. Ze to pojdes pozalovat otcovi svedci o tvojej nezrelosti. Co tym dosiahnes? Myslim, ze by si mal vsetko nechat na mame, ako sa rozhodne ona, ja by som sa hanbila aj priznat, ze som sa rypala v jej sukromi, skor by som asi povedala, ze to viem z inych zdrojov a opytala by som sa jej na to. Takto nejako riesia situacie dospeli.

Šery

Som dôchodca a náhodou som narazil na Tvoj problém. Ty si z generácie, ktorá vyrastala na počítačoch, ja som vyrastal na knižkách- inak by si vedel, že 2.pád jednotného čísla podľa vzoru žena sa píše s ypsilonom (t.j.nevera mojej mamy). Ale k Tvojmu problému, netvrdím, že som múdrejší, ale iste mám viac skúseností. Práve čítanie ma doviedlo k myšlienke, ktorú Ti ponúkam - intelekt sa skladá zo 70% tolerancie-schopnosť odpustiť a 30% múdrosti- schopnosť pochopiť. Šerynka.

ja40

Ahoj Martin tak ako odvcera,udialo sa nieco,vyspal si sa z prvotnych emocii?
Uz vies riesenie?

Tu je moj nazor a pocit z tvojho pribehu:
V prvom rade mi je luto,ze si nasiel tu stranku,kde si mama pisala s dotycnymi panmi a ze ta vystavila nechtiac takemuto tlaku. Mozno sa neciti uz atraktivna,alebo hlada a vyzaduje si pozornost inych muzov,nakolko sa jej to nedostava od svojho vlastneho muza. Nevravim,ze toto je spravne,nie nie je to spravne,pretoze sa mali o tom spolu porozpravat,ale ani ty ani my tu nevieme,ci to uz skusali...myslim si,ze by si si mal so svojou mamou sadnut a povedat jej co hovoris tu nam,ak nebudes hystericit dosiahnes od viac. Inak sa stiahne a bude sa hanbit jak pes to mi ver. Povedz jej,co si nasiel a cital a jak sa citis. Povedz,ze to chces povedat otcovi,mozno to bude chciet urobit sama a prizna sa mu. Vies,vela ludi flirtuje na nete a nemusi to byt vzdy az take horuce ako sa zda. Dostan z nej co najviac informacii a potom sa rozhodni co s tym urobis.Hlavnym cielom pre vas by mala byt harmonia v rodine a skoncovanie s klamstvami a tajomstvami za chrbtom. No vyzera to tak,ze tvoji rodicia by mali popracovat na ich vztahu. Ak jej to nedokazes normalne povedat,tak jej to napis sposobom akym by si jej to povedal.
Drzim palce

Laurina22

Ja neveru odsudzujem ale akurat pred par dnami ma zivot prinutil sa na to pozriet aj z inej strany.

Je ine byt vo vztahu s niekym 5 rokov a mysliet si,ze vsetko je krasne a dokonale a ine byt s niekym v manzelstve 30 rokov.

To je moj nazor.

nefinka

úplne súhlasim s laurinou .. a to sa moji rodičia tiež rozviedli kvôli maminej nevere a tiež až po rokoch som pochopila, prečo mama konala tak ako konala /nevravím, že je to správne riešenie zrovna/ a že ich manželstvo nebolo tak "úžasné" ako som si v tej dobe myslela, takže malajzia netrep:D

Malajziazia

a ešte niečo - ano ma aj ona PRAVO stoklas na svoj život (ale do toho života stale patri jej manžel , deti!!! A ZAZEMIE KTORE SI VYBUDOVALI), vychovala decko a teraz čo ho ma pustiť že "na staraj sa o seba ja na teba už serem ukradol si mi mladosť život už chcem žiť aj ja" a bude chodiť s roztiahnutymi nohami kade tade namiesto toho aby si hľadala pracu!
to akože aj vaši rodičia sa tak spravali? tiež si po vašej dospelosti začali vyhadzovať z kopýtka ako nevybureni pubertiaci? to je sila toto, keď ma každy nazor taky ako vy ani sa nečudujme že každy s každym šuka jak potkany len tak ďalej!

Malajziazija

To čo za blbosti ste tu popisali?
Martin uplne ťa chapem lebo to pochopi len ten komu sa to priamo stalo.
Jasne že sa ťa to dotýka a máš plné právo matku nenávidieť, veď teraz bude trpieť ten koho máš rád - oco a ty ho predsa poznáš tak keby tam boli hadky vedel by si o tom ale inak nema tvoja matka najmenšie pravo byť neverna. Nikomu z vás by sa to tiež nepáčilo, že vam to s manželom DLHOROČNYM neklape a ten druhy partner nič nepovie a bude podvadzať. To je ako ospravedlnenie?
Čo za bludy su že Martin nič o rodičoch nevie? čo je slepy hluchy? ja si myslim že podľa pisania ma / mal asi celkom dobry vzťah s mamou aj s ocom.
A už len to že jeho matka ma FB ako dospela žena je nanajvyš pod uroveň! to akoby moja mama mala hrať soliaire na pc! otrasné!
martin môj otec tiež podviedol a podvadzal mamu a tiež som ho zato nenavidela a aj doživotne budem pretože si to odnieslo moje detstvo a psychika ale on je kurevnik že to ma v povahe, žiadne terorizovanie zo strany mami a podobne nebolo, je to hlupy pičus a ja sa mam akože ešte tvariť že v pohode veď ja som ich decko a nemam sa do toho starať? tiež mam 20 rokov a tiež som dospela a ale stale mi hovori niečo slovo ZODPOVEDNOSŤ voči sebe A VOČI OSTATNYM! takže tvoja matka je blbka ktora si nevaži že ma takeho muža akeho ma a hne´d by som si to z FB vytlačila aby to nevymazala aby z teba neurobila pranoika pred otcom - odlož si to a pekne sa s ňou porzopravaj čo to ma znamenať, či nema ani kusok ucty hanby a moralky či si mysli že otec ju na služobkach podvadza že mu to takto oplaca? čim si to akože zalužil tvoj otec a ty? tyka sa ťa to nech si hovori kto čo chce, bude ti aj ona tvrdiť že teba sa to netyka ale keďže ste rodina dotyka sa ťa to viac než sa môže zdať!
dufam že sa ti pozrie matka do oči a povie ti narovinu že ano urobila som to a to preto a preto....a dufam že to aj mieni riešiť - mala by začať zrušenim fb a upratať si v sebe a pokračovať...

Martin7788

stoklas: nie som jedinacik, a mozno ti to pride preto lebo som dost rodinne zalozeny a mozno prave aj preto sa ma to tak dotklo, lebo som nečakal že sa taketo niečo može prihodiť

Laurina22

Alenka aj ja teraz hovorim,ze svojho manzela nikdy nepodvediem.

Ale viem,ze osudov je vela

A nie kazdy ma nazor ako ja a treba to akceptovat netreba ju hned odsudzovat