Nevera mojej mami

Príspevok v téme: Nevera mojej mami
Martin7788

Ahojte, mam taky problem,dozvedel som sa že moja mama podvadza mojho otca :( Tato je teraz na služobnej ceste už asi 2 tyzdne, mama potrebovala aby som jej niečo opravil na notebooku tak som sa do toho pustil, chtiac/nechtiac som sa dostal na jej FB kde som si precital niekolko sprav :( pisala si v nich s dvomi mužmi a dohadovali si snimi stretka (aj sex), aj sa mi to zdalo podozrive lebo nema pracu, a rano chodila preč dost skoro ale bral som to na lahku vahu :( ked som si to precital tak som začal plakať (mam 20 rokov a som chlap) ale nedokazal som to vydržať, Otca mam velmi rad a mal som aj mamu, teraz si to totalne vyčitam ze som sa tam vobec pozeral :( ale stalo sa, neviem co mam robiť, neviem ci to mam tatovi povedat alebo na to zabudnut, ked matku už nenavidim za toto a premna ako matka skončila, tata mi je moc luto o ničom nevie :( som z toho zufaly, rozmyslal som ze pojdem psychologicke stym aby mi poradila, citim sa hrozne zle, bojim sa o tom hovoriť, bojim sa to aj vlastnej priatelke povedať :( Pomožte mi prosim čo mam spraviť

stoklas

aj mojho stryka cela rodina brala ako strasneho dobraka, na chlieb by sa dal natriet. az po rokoch vsetko vyslo najavo co si teta pri nom vytrpela. jak mozes vediet co sa odohrava za dverami a napriklad aj v manzelskej spalni? ty si jedinacik? ak ano, tak sa mi zdas dobre zhyckany.

alenka_maxova

ano Laurina, ale aj tak to pre mna nie je dovod na neveru. Ale hold, taka som ja, cize som to brala len zo svojho pohladu :)

stoklas

no nehnevaj sa a este tu napises, ze doteraz bolo vsetko fajn, ziadne hadky...!
takze ti vlastne mama pripravila pokojne detstvo. ak naozaj niekoho ma, urcite ma na to dovod. a ak pri tom dovode je este doma poriadok, navarene, oprate a ona je kludna a s otcom sa nehada, tak do prcic co este po nej chces?

alenka_maxova

vies Martin a tu je to cele zakopane. Mozno si myslis, ako ste si zili super, a aky je ocino fajn...Ale pytal sa niekto niekedy na pocity maminy? Mozno ani nie je stastna, mozno ju ocino po sexualnej stranke neuspokojuje...A mozno sa z nej stala daka troska,vyhladavajuca chlapov, lebo jej za to platia....KTOVIE...je x moznosti, ale zistis to len tym, ze sa s nou porozpravas.

stoklas

pripad mojho stryka. mal dve deti, s manzelkou navonok vsetko fungovalo. nikto z nas nemal potuchy, ze tam pod pokrievkou nieco buble. jedneho dna jeho manzelka telefonovala so svojim frajerom a syn si to vypocul na paralelnom telefone. ked prisiel stryko domov, hned mu to referoval. stryko sa nasral a rozviedol sa. zenu vyhodil a deti si nechal. obidve deti vsak stratou matky strasne trpeli. matka odisla k tomu frajerovi, par rokov jej stryko deti ani nechcel davat. po rokoch sa decka dozvedeli, ze stryko bol vlastne riadny sebec a matku psychicky terorizoval. otocili sa mu chrbtom a znova sa stretavaju s matkou, hoci uz maju obidvaja svoje rodiny. stryko zacal pit a stal sa z neho osamely ozran. keby bratranec nebol vsetko otcovi vyrapotal a keby stryko nebol vsetko tak dramatizoval, cela rodina mohla byt stale pokope. teta by nadalej trpela, ale vydrzala by kym by deti z domu neodisli. stryko chcel z nej urobit stetku, lebo ona bola ta, co mala milenca. ale aj ked sa mu to zo zaciatku darilo a decka si mysleli, ze on je super a matka je svina, nakoniec pravda aj tak vysla najavo. len skoda, ze si to vyziadalo tolko zbytocnych slz.
preto hovorim zakladatelovi temy: nesud matku, nevies co je medzi nimi. raz budes mozno velmi prekvapeny.

Laurina22

Vies skus sa na to pozriet aj tak,ze aj medzi nimi sa mohli udiat veci,o ktorych ty netusis

Mozno to dokonca tvoj otec aj vie

Martin7788

Chapem že je to jej život, ale pochopte mna a mojho otca ako sa citime/ a bude citit ked sa to dozvie, moj otec je ten typ človeka "dobraka" že spravi pre všetkych všetko, a nepouživa FB to znamena nema sa to ako dozvediet, a toto mama využiva, ano je pravda že by som ju nemal nenavidiet, ale skuste pochopiť mna, človeka ktory sa toto dozvedel :( ona je len doma a "vraj si hlada pracu", pritom chodi po vonku a bohužial viem čo tam robi, dobre navari,opere, poupratuje to je fajn ale s tymto ma fakt dostala. A najviac ma mrzi to že doteraz sme žili uplne super, žiadne hadky medzi nimi ani nič, to je to najhoršie

alenka_maxova

jo, presne. Nenapisal si, ake bolo napriklad detstvo, ci si vyrastal v harmonickej rodine, lebo aj toto je dolezite info pre nas. Urcite skus maminu pochopit aspon v tom, ze aj ona ma svoj zivot, to znamena, ze aj ona chodi von ako ty, aj ona ma priatelov ako ty, aj ona sa chce zabavat ako ty....Nemozes od nej chciet, aby bola len doma, aby bola vzdy po ruke, ked to ty alebo otec potrebujete. Pekne sa porozpravajte, no hlavne to cele predychaj. Nie je dobre riesit tuto vec s horucou hlavou

Laurina22

Spytala by som sa priamo matky aky mala dovod

Otcovi by som nehovorila nic.Toto je velmi krehky lad aby som po nom chodila ja ako ich dieta.