Benigny nador

Príspevok v téme: Benigny nador
aj_my

Ahojte,

vcera som bola u noveho zubara, doniesla som mu snimky z predoslych RTG vysetreni a na jednej fotke sa mu nieco nezdalo, tak ma poslal na dalsie RTG vysetrenie u nich na klinike, z noveho, kvalitnejsieho obrazku zistil ze na dolnej celusti mam zhustene tkanivo, co "nominoval" za benigny nador. Samozrejme, ze som mu tam pri pocuti slova nador skoro odpadla, ale postavil sa k tomu tak, vsak to nic nie je, je to nezhubne. Viac tomu pozornost nevenoval, no ja na to stale myslim, nema niekto s niecim takym skusenost, mam to nechat tak, alebo z vlastnej iniciativy navstivit lekara, ak ano, akeho?

Za kazdu radu dakujem.

K.

RNG

Ked ides na celotelovy scan(napr MRI) vzdy ti najdu v tele nejake tie hrcky a nefunkcne tkaniva.
Takze sa extra neznervoznuj.
Na odstranenie vsetkych takychto utvarov treba brat najma najma enzymy na prazdny zaludok, ktore ich rozlozia.
Doplnok jodu tiez pri tom pomaha, lebo na rozdiel od vacsiny lekarov, co si myslia ze jod je len na stitnu zlazu, jod v tele ma stovky pouziti, a co sa tyka odmorovania podiela sa aj na vyrobe roznych enzymov, co cistia telo.
A skutocna potreba tela , celeho, nielen stitnej zlazy je ovela vacsia, nez stara odporucena denna davka(150 mikrogramov), ktorej sa lekari(cest vynimkam) aj napriek vyskumu mnohych ich kolegov zatate a spiatocnicky drzia.